واکنش کومان بعد از شکست برابر ژرمن‌ها
۸۴۵۳۴۷
۰۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۳
۵۳۳۵ 
سرمربی تیم ملی فوتبال هلند از دلیل شکست برابر آلمان در انتخابی یورو گفت.

ایسنا: به نقل از اسکای اسپورت، تیم ملی فوتبال هلند در انتخابی یورو ۲۰۲۰ با نتیجه سه بر دو برابر آلمان تن به شکست داد.

بازی تا دقایق پایانی با تساوی دو بر دو دنبال می‌شد اما ژرمن‌ها موفق شدند که در خانه حریف گل پیروزی را در آخرین دقایق به ثمر رساند تا سه امتیاز ارزشمند را کسب کنند.

رونالد کومان سرمربی هلند بعد از بازی گفت: بازی را خوب آغاز نکردیم. سبک بازی آلمان من را غافلگیر نکرد. آنها چند بار سبک بازی خود را تغییر دادند و این شرایط ما را سخت کرد. می‌خواستیم که از کناره‌ها روی حریف فشار آوریم. نتوانستیم فضاها را به خوبی پوشش دهیم و همین دلیل اصلی شکست بود. البته باید این را هم گفت که از فرصت‌های خود هم به خوبی استفاده نکردیم و اگر استفاده می‌کردیم الان نتیجه دیگری رقم خورده بود.

او ادامه داد: در همان نیمه نخست می‌توانستیم کار را به تساوی بکشانیم چرا که دو فرصت بسیار خوب گلزنی داشتیم. می‌خواستم قبل از پایان بازی خط دفاعی را تقویت کنم تا حداقل تساوی را حفظ کنیم. متاسفانه دروازه ما در دقایق پایانی باز شد.

سرمربی هلند در پایان گفت: می‌توانستیم سه امتیاز را به دست آوریم اما متاسفانه تن به شکست دادیم. فرصت‌های بسیار خوبی برای کسب پیروزی داشتیم. آلمان‌ها در دقایق پایانی بهتر بازی کردند. آنها نشان دادند که تنها پیروزی را می‌خواهند و به خواسته خود هم دست پیدا کردند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج