تحقیر میلان به سبک دپورتیوو
۸۴۶۷۳۲
۱۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۹
۸۳۳۸ 
دپورتیوو لاکرونیا با پیروزی ۴ بر صفر مقابل میلان توانست به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا صعود کند.

خبرگزاری ایسنا: دپورتیوو لاکرونیا با پیروزی ۴ بر صفر مقابل میلان توانست به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا صعود کند.

 دپورتیوو لاکرونیا در هفتم آوریل ۲۰۰۴ با شکست میلان نشان داد یکی از قدرت‌های اروپا است. تیم اسپانیایی توانست مدافع عنوان قهرمانی را در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا با چهار گل شکست دهد. مردم و رسانه‌ها خواهان یک معجزه در ریازور بودند و بازیکنان دپورتیوو با تلاش و صبر خود نشان دادند که می‌توانند همه چیز را به دست آورند. نماینده اسپانیایی برای جبران شکست ۴ بر یک در دیدار رفت نیاز به پیروزی ۳ بر صفر داشت اما در نهایت تعجب همگان چهار گل به ثمر رساند.

نیمه اول در ریازور سال‌ها در یادها خواهد ماند و فراموش نخواهد شد. دپورتیوو کاری کرد که غیرممکن به نظر می‌رسید. این تیم توانست نتیجه بازی رفت را پیش از دقیقه ۴۵ با گل‌های پاندیانی، والرون و لوکه جبران کند. آخرین گل در دقیقه ۴۴ به ثمر رسید.

اگر ۴۵ دقیقه نخست یک درس فوتبال از طرف دپورتیوو برای حمله بود نیمه دوم برای دفاع بود. میلان نتوانست مولینا را شگفت زده کند. فران در ۱۵ دقیقه مانده به پایان بازی با گلزنی‌اش جشن تیم اسپانیایی را تکمیل کرد. دپورتیوو ۴ بر صفر پیش افتاد.

در وقت‌های اضافه روی کاستا می‌توانست همه چیز را مساوی کند. ضربه پر قدرتش را مولینا به کرنر فرستاد. بخت با دپورتیوو یار بود و این تیم برای نخستین بار در تاریخش توانست به نیمه نهایی صعود کند.

پورتو حریف بعدی لاکرونیا بود. دیدار رفت بدون گل مساوی شد و در بازی برگشت، پورتو با یک گل پیروز شد تا فینال برای لاکرونیا یک رؤیا باقی بماند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج