آماده‌باش ۱۴هزار راهدار برای مقابله با حوادث جوی
۸۴۶۸۴۰
۱۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۲
۲۰۷۸ 
مدیرکل دفتر نگهداری راه‌های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با بیان اینکه 14 هزار راهدار به دلیل شرایط نامساعد جوی در حال آماده باش هستند به مسافران نوروزی شمال کشور توصیه کرد به دلیل بارش های شدید، بازگشت خود را به روز سه شنبه موکول کنند.

خبرگزاری ایرنا: مدیرکل دفتر نگهداری راه‌های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با بیان اینکه 14 هزار راهدار به دلیل شرایط نامساعد جوی در حال آماده باش هستند به مسافران نوروزی شمال کشور توصیه کرد به دلیل بارش های شدید، بازگشت خود را به روز سه شنبه موکول کنند.

«رضا اکبری» افزود: اطلاعات هواشناسی به صورت لحظه‌ای به همه استان‌ها مخابره می‌شود و در این بین 14 هزار راهدار به همراه 9 هزار ماشین‌آلات و 2 هزار گشت راهداری در راه‌های کشور مستقر هستند.

وی تصریح کرد: قول می‌دهیم که در یک یا دو ماه آینده بازگشایی‌های اضطراری محورها انجام شده و ترمیم‌های موقت صورت گیرد و در مدت 6 ماه کار اساسی ترمیم آنها انجام شود.

این مقام مسئول درباره بازگشت مسافران نوروزی که عمده آنها از تهران هستند، گفت: در این مدت کوتاه حدود 700 هزار خودرو از تهران خارج شده‌اند و بنابراین بیشترین تخلیه بار خودرویی از پایتخت بوده است.

وی افزود: انباشتگی این خودروها در گیلان و مازندران است که از 230 هزار خودرو انباشته شده در این دو استان، 170 هزار خودرو پلاک تهران را دارند که در چند روز آینده بازخواهند گشت؛ به این مسافران توصیه می شود که سفرهای خودشان را برای بازگشت در امروز (یکشنبه) متوقف کرده و روز سه‌شنبه بازگردند تا اتفاقی نیفتد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج