ترافیک جاده‌های مازندران پرحجم، ولی روان است
۸۴۶۸۴۶
۱۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۱
۲۱۵۵ 
مرکز مدیریت راههای استان مازندران روز یکشنبه اعلام کرد که با وجود بسته شدن محور کندوان ، ترافیک در جاده ها پرحجم ولی روان است.

خبرگزاری ایرنا: مرکز مدیریت راههای استان مازندران روز یکشنبه اعلام کرد که با وجود بسته شدن محور کندوان ، ترافیک در جاده ها پرحجم ولی روان است.

جاده کندوان ( چالوس - کرج ) از بامداد امروز با توجه به بارش باران، احتمال سیلابی شدن رودخانه و احتمال سقوط سنگ و بهمن بسته شده است و این وضعیت تا اطلاع بعدی و اطمینان از ایمن بودن جاده ادامه دارد.

بر اساس گزارش مرکز مدیریت راههای مازندران علاوه بر محور کندوان ، جاده وازک به بلده به دلیل نا ایمن بودن بسته است و دسترسی به بلده از هراز به دوآب و کندوان به پل زنگوله امکان پذیر است .

بر اساس این گزارش ، وضعیت ترافیک در جاده های هراز و سوادکوه پرحجم و روان گزارش شده است و محور کیاسر که مسیر دسترسی به استان های دیگر کشور است نیز ترافیک عادی دارد .

از نظر شرایط جوی ، آسمان در مسیر راههای مازندران تمام ابری همراه با بارندگی و در ارتفاعات با مه همراه است .

هواشناسی مازندران نیز در گزارشی وضعیت هوای استان را برای سیزدهم فروردین بارانی پیش بینی کرد و گزارش داد : برای 14 و 15 فروردین هوای پایدار، صاف تا نیمه ابری در استان مستقر می شود و در روز جمعه بارش پراکنده باران این استان را تحت تاثیر قرار می دهد . 

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج