رانش زمین محور خرم‌آباد ـ بروجرد را مسدود کرد
۸۴۶۹۰۶
۱۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۹
۱۵۸۰۹
رئیس پلیس راه لرستانبا بیان اینکه رانش زمین محور خرم‌آباد ـ بروجرد را مسدود کرد، گفت: جاده ترانزیتی جنوب همچنان بسته است.

خبرگزاری فارس: مرتضی چغلوند اظهار کرد: رانش زمین در دو لاین 23 کیلومتری محور خرم‌آباد به بروجرد در منطقه طالقان و در محدوده ریگ سفید این مسیر را مسدود کرده است.

وی عنوان کرد: رانندگان برای تردد می‌توانند از مسیر جاده قدیم کنارگذر خرم‌آباد به سمت بروجرد استفاده کنند.

رئیس پلیس راه لرستان با تاکید بر اینکه محور ترانزیتی خرم‎آباد-پل‌دختر به دلیل شدت بارش‌ها و ناایمن بودن مسیر همچنان مسدود است، تصریح کرد: همچنین محور خرم‌آباد به کوهدشت نیز به دلیل وقوع سیلاب در مسیر موقتا مسدود شده است.

چغلوند با اشاره به بارش شدید باران در گردنه‌ها و محورهای کوهستانی لرستان، از مسافران خواست جدا از سفرهای غیرضروری خودداری کرده و آن را به پایان بارش‌ها موکول کنند.

وی خاطرنشان کرد: همچنین رانندگان با رعایت سرعت مطمینه، فاصله طولی خودروها را حفظ کرده و پیش از حرکت از طریق شماره تلفن 141 از وضعیت جاده‌ها آگاهی یابند.

رئیس پلیس راه لرستان با اشاره به تداوم و شدت بارش‌ها در ساعات آینده گفت: رانندگان حتما خودروهای خود را به وسایل مورد نیاز تجهیز کرده و آماده کامل را برای رانندگی در شرایط بارش‌ها داشته باشند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج