ذخیره آب سد زاینده‌رود افزایش یافت
۸۴۷۲۶۶
۱۳ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۵
۶۷۱۸ 
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از افزایش ذخیره سد زاینده رود به 313 میلیون متر مکعب خبر داد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از افزایش ذخیره سد زاینده رود به 313 میلیون متر مکعب خبر داد.

منصور شیشه فروش افزود : در پی بارش های سنگین روز گذشته حجم سد زاینده رود در زمان حاضر به 313 میلیون متر مکعب افزایش یافته است و انتظار می رود این حجم در روزهای آینده افزایش یابد.

وی میزان آب ورودی به این سد را 417 متر مکعب بر ثانیه و میزان خروجی آن را 10 متر مکعب بر ثانیه اعلام کرد و افزود: قرار است امشب خروجی این سد افزایش یابد.

در حالی که حسن ساسانی معاون بهره برداری آب منطقه ای اصفهان هشتم فروردین در گفت و گو با ایرنا میزان آب ذخیره شده در سد زاینده رود را 235 میلیون مترمکعب و میزان ورودی این سد را 225 و خروجی آن را 10.5 مترمکعب بر ثانیه اعلام کرده بود.

سد زاینده رود به عنوان یکی از اصلی ترین سدهای مرکز کشور در سال 1349 با ظرفیت 1.4 میلیارد مترمکعب بهره برداری شد، این سد قوسی شکل در110 کیلومتری غرب اصفهان قرار دارد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Canada
12:43 - 1398/01/13
که نیکو .پس درسال جاری بحران کمبود اب نداریم .بهای افزایش چند درصدی اب نداریم مالیات برارزش افزوده اب نداریم .ابونمان اب نداریم تبصره فلان نداریم.هزینه دفن فاصلاب نداریم.عوارص شهرداری اب نداریم.ابونمان فاصلاب نداریم الگوی کم مصرف پر مصرف نداریم.و کلی نداریم های دیگر خدایا شکرت.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج