جزئیات توقف اضطراری قطار تهران - اهواز
۸۴۷۲۷۰
۱۳ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۵
۴۰۶۲ 
۳۰۰ مسافر قطار تهران- ازنا به سبب مسدود شدن مسیر ریلی ازنا در مصلی بیت المقدس اراک اسکان داده شده و تامین اقلام امدادی، اسکان و تغذیه اضطراری مسافران از سوی دستگاه‌های خدمات‌رسان انجام گرفت.

خبرگزاری تسنیم: 300 مسافر قطار تهران- ازنا به سبب مسدود شدن مسیر ریلی ازنا در مصلی بیت المقدس اراک اسکان داده شده و تامین اقلام امدادی، اسکان و تغذیه اضطراری مسافران از سوی دستگاه‌های خدمات‌رسان انجام گرفت.

در شامگاه دوازدهم فرودین پس از بارش شدید باران بود که معاون سازمان امداد و نجات هلال احمر از توقف قطار تهران-اهواز به علت ریزش کوه خبر داد و اظهار داشت: با توجه به ریزش کوه در محور ریلی ازنا در ساعت 30 دقیقه بامداد امروز قطار محور تهران-اهواز که در این مسیر در حال حرکت بود متوقف شد و نیروی‌های امدادی هلال احمر به منظور فراهم کردن اسکان اضطراری برای مسافران در محل حاضر شدند.

فتحی عنوان کرد: در پی توقف این قطار، سیصد نفر از مسافران به صورت اضطراری در محل مصلی اراک اسکان داده شدند.

این درحالی است که از قبل مراکز ده‌گانه مختلف اسکان اضطراری در استان مرکزی و شهر اراک با هماهنگی ستاد مدیریت بحران استانداری مرکزی و به همت شهرداری اراک و جمعیت هلال احمر استان در نظر گرفته شد.

از جمله این مراکز اقامت و اسکان اضطراری در شهرستان اراک، مصلی بیت المقدس اراک بود که از نخستین روزهای بارش در سطح استان و شهر اراک به عنوان یکی از مراکز اسکان اضطراری مشغول به خدمت رسانی به مسافران بوده است.

ارائه خدمات اسکان اضطراری مصلی اراک از ابتدای نوروز

معاون اجرایی و پشتیبانی ستاد نمازجمعه و مصلی اراک با اشاره به آمادگی مصلی در ایام بارندگی برای اسکان اضطراری مسافران به خبرنگار تسنیم گفت: براساس اعلام قبلی مسئولان درباره وضعیت بارش‌ها و هماهنگی صورت گرفته برای آمادگی مصلی بیت المقدس اراک به منظور اسکان اضطراری مسافران نوروزی ظرفیت و زیرساخت‌های موجود در مصلی برای اسکان اضطراری به کار گرفته شد.

حسن شفیعی بیان کرد: دراین راستا در شامگاه دوشنبه اطلاع داده شد که به سبب بسته بودن مسیر ریلی، مسافران قطار تهران به اهواز به مصلی بیت المقدس اراک منتقل خواهند شد که به منظور ایجاد بسترهای لازم از جمله آماده سازی خدمات رفاهی و سیستم گرمایشی به سبب سرمای هوا و ورزش شدید باد و درمجموع بستر اسکان راحت و بی‌دغدغه این مسافران فراهم آمد.

وی ادامه داد: این درحالی است که از ابتدای نوروز تا کنون مصلی بیت المقدس میزبان بسیاری از مسافران نوروزی بوده که نیاز به اسکان اضطراری داشته‌اند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج