۶۰۰خانه در معمولان به طور کامل زیر آب رفت
۸۴۷۲۹۵
۱۳ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۹
۳۷۱۹ 
فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان تاکید کرد: حدود ۶۰۰ خانه در بخش جنوبی معمولان به صورت کامل زیرآب رفته، همچنین ۳۰ درصد شهر پلدختر از شب گذشته تا به امروز در محاصره آب قرار دارد.

ایلنا نوشت: فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان تاکید کرد: حدود ۶۰۰ خانه در بخش جنوبی معمولان به صورت کامل زیرآب رفته، همچنین ۳۰ درصد شهر پلدختر از شب گذشته تا به امروز در محاصره آب قرار دارد.

سردار مرتضی کشکولی، فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت‌: علت اصلی خسارت‌های ناشی از سیل اشتباهات سالیان گذشته بوده که به ساخت ساز و کشت‌وکار در حریم و بستر رودخانه پرداخته‌اند.

وی با بیان اینکه حدود ۶۰۰ خانه در بخش جنوبی معمولان به صورت کامل زیرآب رفته است، اظهار داشت: حدود ۳۰ درصد شهر پلدختر که در بخش غربی این شهرستان واقع شده است از شب گذشته تا به امروز در محاصره آب قرار دارد اما با وجود تمامی این مشکلات خوشبختانه تنها شاهد یک فوتی در این مناطق بوده‌ایم.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان ادامه داد: از شب گذشته تا به دیروز عصر هیچ گونه راه ارتباطی با مردم پلدختر و معمولان وجود نداشته اما با تلاش شبانه‌روزی مسئولان و سپاه خوشبختانه ارتباط تلفنی با آن‌ها برقرار شد و بر اساس شواهد خسارات فراوانی به زیرساخت‌ها و اماکن مسکونی و تجاری پلدختر وارد شده است.

کشکولی با اشاره به اینکه مجموعه سپاه لرستان از روزهای ابتدایی در کنار مردم حضور داشته، تصریح کرد: ظهر امروز جلسه‌ای با حضور تمامی معاونت‌های سپاه استان در راستای ارائه خدمت به مردم مناطق سیل‌زده لرستان برگزار شد.

وی افزود: سپاه استان‌های قم، مرکزی، اصفهان و کرمانشاه در راستای کمک‌رسانی به مردم سیل‌زده استان اعلام آمادگی کرده و از عصر دوشنبه همراه با ماشین‌های مهندسی به سمت لرستان حرکت کردند؛ همچنین دو بیمارستان صحرایی نیز طی روزهای آینده در شهر معمولان و پلدختر برپا خواهد شد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج