میراسماعیلی: به دنبال جذب مربی خارجی هستیم
۸۴۷۷۷۸
۱۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۰
۶۲۲۱ 
رئیس فدراسیون جودو، کوراش و جوجیتسو با اشاره به قول یک مدال طلا در رقابت‌های قهرمانی آسیا گفت: به دنبال این هستیم که با رایزنی با فدراسیون جهانی جودو یک مربی خارجی به کادر فنی اضافه کنیم.

فارس: آرش میراسماعیلی در حاشیه مسابقات بزرگ کشتی با چوخه اسفراین با اشاره به رویکرد فدراسیون جودو برای حضور در المپیک اظهار کرد: در این چندساله روی ورزشکارانی که سهمیه المپیک گرفته بودند سرمایه‌گذاری شده و از کادر فنی نیز خواستیم برنامه ویژه‌ای برای امسال ارائه دهند تا ورزشکاران برای المپیک آمادگی خوبی کسب کنند.

رئیس فدراسیون جودو، کوراش و جوجیتسو افزود: حضور در کمپ‌ها و مسابقات خوب و معتبر دنیا از این برنامه‌ها خواهد بود تا بتوانیم برای اولین بار در المپیک ۲۰۲۰ مدال کسب کنیم.

میراسماعیلی: به دنبال جذب مربی خارجی هستیم

وی با اشاره به تشکیل شورای فنی تیم ملی جودو از ابتدای پیروزی در انتخابات فدراسیون گفت: شورای فنی متشکل از صاحب نامان جودو تشکیل‌شده که تصمیم‌گیرنده برای تیم‌های ملی خواهند بود و بعدازاین تعطیلات برای کادر فنی تصمیم‌گیری خواهند کرد.

میر اسماعیلی در خصوص‌ترمیم کادر فنی تیم ملی جودو کشور تصریح کرد: به دنبال این هستیم که با رایزنی با فدراسیون جهانی جودو یک مربی خارجی به کادر فنی اضافه کنیم.

رئیس فدراسیون جودو، کوراش و جوجیتسو در انتها با اشاره به برگزاری مسابقات قهرمانی آسیا طی سه هفته آینده اظهار کرد: شاکله تیم اعزامی خوب است و امید است بتوانیم در قهرمانی آسیا مدال‌های خوبی را به‌دست آوریم و پیش‌بینی می‌شود که یک مدال طلا را در این رقابت‌های تصاحب کنیم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج