ترافیک محور رشت - قزوین پرحجم اما روان است
۸۴۸۰۹۱
۱۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۷
۵۴۱۸ 
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان گفت: در حال حاضر ترافیک محور رشت - قزوین در محدوده رودبار و منجیل تقریباً پرحجم است اما هیچ مشکل خاصی در تردد وسائط نقلیه وجود ندارد.

خبرگزاری تسنیم: رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان گفت: در حال حاضر ترافیک محور رشت - قزوین در محدوده رودبار و منجیل تقریباً پرحجم است اما هیچ مشکل خاصی در تردد وسائط نقلیه وجود ندارد.

سرهنگ حسین محمدپور از ترافیک نسبتاً پرحجم و سنگین در محورهای جنوبی گیلان به‌ویژه در محدوده رودبار و منجیل خبر داد و اظهار داشت: با حضور مستمر نیروهای پلیس راه و راهور استان گیلان مشکل خاصی در تردد وسائط نقلیه به وجود نیامده است.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان خروج تدریجی مسافران و گردشگران نوروزی از این استان را مورد اشاره قرار داد و عنوان کرد: در روزهای اخیر و با توجه به موج دوم خروج میهمانان نوروزی ترافیک در کلیه محورهای خروجی استان گیلان بسیار سنگین و پرحجم بوده است.

محمدپور در تشریح وضعیت تردد خودروها در جاده‌های برون شهری گیلان نیز تصریح کرد:‌ در محورهایی نظیر لاهیجان به لنگرود،‌ آستانه‌اشرفیه، بندرانزلی، آستارا و مابقی جاده‌های دیگر استان گیلان نیز هم‌اکنون تردد عادی و روان است و گره ترافیکی خاصی در آن‌ها وجود ندارد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج