شکیبا: اسپانسر‌ها دنبال بازیگران هستند نه ادبیات!
۸۴۸۱۳۵
۱۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۱
۵۷۹۹ 
شهرام شکیبا معتقد است اسپانسرها می‌خواهند بازیگران بیایند و برای ادبیات پول نمی‌دهند.

تسنیم نوشت: شهرام شکیبا معتقد است اسپانسرها می‌خواهند بازیگران بیایند و برای ادبیات پول نمی‌دهند.

چهارم اسفند قرار بود سری جدید «قندپهلو» روی آنتن برود و این تاریخ پخش به یازدهم اسفند موکول شد؛ بالاخره ساعت ۲۳ از شبکه آموزش پخش شد. امسال بخش کاریکاتور و حکایت‌های الهی‌قمشه‌ای را توأمان داشت و داوران ثابتی چون ناصر فیض و شهرام شکیبا و مهمانانی چون یوسفعلی میرشکاک، محمد صالح اعلا، بیژن بیرنگ و علیرضا بدیع، شرکت‌کنندگان خانم و آقا را قضاوت کردند. کاریکاتورهای احمد عربانی و حکایت‌های الهی قمشه‌ای را شرکت‌کنندگان می‌دیدند و براساس آن اشعار طنز را می‌خواندند. این برنامه شب گذشته با پخش قسمت فینال به پایان رسید.

شکیبا: اسپانسر‌ها دنبال بازیگران هستند نه ادبیات!

شهرام شکیبا مجری تلویزیون و شاعر طنزپرداز درباره علاقه خود به ادبیات گفت: زمانی تلویزیون و رادیو مرا به ادبیات علاقه‌مند کرد اما تلویزیون امروز چقدر مخاطب را به ادبیات علاقه‌مند می‌کند؟ برنامه‌هایی که در حوزه ادبیات در تلویزیون ساخته می‌شود سرگرمی هستند و ادبیات محض نیست البته «قندپهلو» هم وارد سرگرمی می‌شود چون ما مجبور هستیم ابتدا سرگرمی برای جذب مخاطب ایجاد کنیم و بعد در آن تا حدی هم وارد آموزش شویم. در حالیکه در برخی از کشورهای بسیار کوچک نزدیک خلیج فارس برنامه‌هایی جدی در حوزه ادبیات دارند که شاعر قصیده می‌گوید و مردم رای می‌دهند.

این نویسنده و شاعر درباره اینکه چرا برنامه‌های تخصصی در حوزه ادبیات در تلویزیون رشد نکرده است، بیان کرد: به نظر شما چه کسانی تصمیم گیرنده برای برنامه های تلویزیون هستند؟ مدیران تصمیم نمی‌گیرند بلکه اسپانسرها هستند که تصمیم می‌گیرند چه برنامه‌ای ساخته شود. کسی برای ادبیات پولی نمی‌پردازد و اسپانسرها می‌خواهند بازیگران بیایند و آنها در برنامه‌ها حضور داشته باشند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:16 - 1398/01/16
امشب هست قسمت آخرش .... بالو باشی شهرام مافیا! واعظی رو اول کردی آخر ؟!
Iran, Islamic Republic of
17:16 - 1398/01/16
بهتر است قندپهلو بدون مجری مسخره اش ادامه پیدا کند.
Iran, Islamic Republic of
19:46 - 1398/01/16
ادبیات مرد از بس که کتاب خوان ندارد!!!!!!!!کتاب خوانی و ادبیات لازم و ملزوم یکدیگرند وقتی کتاب خوانی از فرهنگ مردم رفت ادبیات نیز مرد !!!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج