بدون رونالدو؛ بدترین رئال‌مادرید ده سال اخیر!
۸۴۸۳۴۱
۱۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۵
۶۱۰۹ 
قهرمان اروپا یکی از معمولی‌ترین سال‌های تاریخش را پشت‌سر می‌گذارد.

خبرآنلاین: رئال مادرید بامداد پنجشنبه در یکی از مسابقات هفته سی‌ام لالیگا اسپانیا مهمان والنسیا بود و در پایان با شکست 2-1 مستایا را ترک کرد تا زیدان در سومین بازی بعد از بازگشت به رئال، بازنده باشد. هنوز 8 بازی دیگر در لالیگا برای رئال مادرید باقی مانده و کهکشانی ها تا همینجای کار 15 شکست را در تمامی رقابت های فصل جاری تجربه کرده اند. این در حالی است که مردان زیدان در سرتاسر فصل گذشته فقط 9 بار شکست خورده بودند.

این 15 شکست بدون کریستیانو رونالدو شامل 9 شکست در لالیگا، 3 شکست در لیگ قهرمانان اروپا، دو شکست در کوپا دل‌ری و یک شکست در سوپرجام اروپا می شوند. رئالی ها تنها یک فصل آماری بدتر از امسال داشته اند؛ همان فصلی که در نهایت کریستیانو به مادرید آمد. رونالدو در تابستان 2009 به رئال آمد و در طول 9 فصل حضورش در مادرید، میانگین 7 شکست در هر فصل را ثبت کرد.

البته که کهکشانی ها با رونالدو هم روزهای بدی را تجربه کرده اند. بدترین فصل رئال مادرید از دیدگاه شکست در تمامی رقابت ها در دوران حضور رونالدو در فصل 13-2012 نام می گیرد. آخرین فصل ژوزه مورینیو در مادرید که رئال مادرید متحمل 11 شکست شد. بعد از آن، بدترین رکورد رئال تحمل 10 باخت در فصل 15-2014 بوده است. در پایان آن فصل هم کارلو آنچلوتی از سانتیاگو برنابئو اخراج شد.

از مجموع 15 شکست این فصل، 8 باخت در دوران سانتیاگو سولاری ثبت شد، 6 باخت هم سهم جولن لوپتگی بوده است. زیدان نیز در سومین حضور خود روی نیمکت رئال اولین شکست را تجربه کرد. شاید او مسیر دشواری برای بازگرداندن رئالی ها به روزهای خوبشان دارد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج