اعتراض به تعدیل نیروی در موسسه همشهری
۸۴۸۹۲۶
۱۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۳
۴۷۵۵ 
عضو شورای شهر تهران با اشاره به تعدیل نیروی عجیب در موسسه همشهری گفت: در موسسه همشهری مشکلاتی پیش آمده و من به نحوه برخورد با این عزیزان اعتراض دارم و امیدوارم این رفتارها دیگر تکرار نشود.

فارس: عضو شورای شهر تهران با اشاره به تعدیل نیروی عجیب در موسسه همشهری گفت: در موسسه همشهری مشکلاتی پیش آمده و من به نحوه برخورد با این عزیزان اعتراض دارم و امیدوارم این رفتارها دیگر تکرار نشود.

عضو شورای شهر تهران: تعدیل نیروی در همشهری شبیه اخراج بوده است

خلیل آبادی عضو شورای شهر تهران در تذکری در رابطه با نحوه تعدیل نیروهای موسسه همشهری گفت: درست زمانی که ما در اولین روز کاری بعد از تعطیلات مشغول تبریک گفتن به دوستانمان بودیم تعداد بیش از ۱۰۰ نفر از اعضای روزنامه همشهری اخراج شدند.

وی افزود: این امر چنین پیامی را می‌رساند که شهرداری فاقد یک استراتژی برای تعدیل نیرو است و باعث می‌شود هر مدیر به سلیقه خود اقدام کند.

خلیل آبادی گفت: این اتفاق چند وقت قبل در سازمان ورزش هم افتاد؛ تعدیل نیرو باید بر اساس اخلاق باشد و در موسسه همشهری این قطع همکاری شبیه اخراج بوده است.

وی ادامه داد: این امر از نظر انسانی شایسته نبوده است. اگر ۶ ماه قبل موضوع تعدیل را اعلام می‌کردند بسیار حرفه‌ای‌تر بود؛ از این رو به موسسه همشهری تذکر می‌دهم که رفتارهای اخلاق محور را که شعار ما در زمان انتخابات بود را رعایت کنند و بازگشت به کار افراد تعدیل شده را صادر کنند.

عضو شورای شهر تهران افزود: موسسه همشهری باید این رفتار را جبران کرده‌ و شورای شهر را هم مطلع کند. ما باید نماینده مردمی باشیم که برای تغییر رفتار به رفتار فرهنگی به لیست امید رأی دادند.

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:37 - 1398/01/18
اونموقع که دروغ مینوشتید باید فکر الان رو میکردید حالا هم پیاله هاتون باهاتون همدردی کنند به ما مربوط نیست
Iran, Islamic Republic of
18:37 - 1398/01/18
اونموقع که دروغ مینوشتید باید فکر الان رو میکردید حالا هم پیاله هاتون باهاتون همدردی کنند به ما مربوط نیست
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج