والورده: امیدورام در رئال ماندنی شوم
۸۴۸۹۶۵
۱۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۴
۳۹۶۰ 
فده والورده، هافبک اروگوئه ای رئال مادرید از تمایلش برای ماندن در این باشگاه خبر داد.

ورزش سه: فده والورده از تیم دوم رئال مادرید کارش را شروع کرد و پس از یک فصل حضور قرضی در لاکرونیا به رئال بازگشت. او در زمان سانتی سولاری مورد اعتماد این مربی قرار داشت و با بازگشت زیدان، او توانسته نظر مساعد این مربی را هم جلب کند و روز گذشته از ابتدا برابر ایبار به میدان رفت و تا انتها نیز در زمین ماند.

والورده در پایان بازی گفت:« هر جا مربی بخواهد، بدون مشکل بازی می کنم. اینجا رئال است و باید در هر بازی با پیروزی پا به میدان گذاشت. تحت هیچ شرایطی بی انگیزه نشده ایم و می خواهیم فصل را به خوبی تمام کنیم. بودن در رئال به هر بازیکنی انرژی و قدرت می دهد. به پوشیدن پیراهن رئال افتخار می کنم.»

والورده در مورد زیدان گفت:« زیر نظر سولاری و حالا زیدان برای رئال بازی کرده ام و همیشه سعی کرده ام کاری که مربیان می خواهند را به درستی انجام دهم و از فرصت هایی که نصیبم می شود، به خوبی استفاده ببرم. وقتی رضایت مربیان را جلب می کنید، اتفاقی لذت بخش است.»

آینده:« دوست دارم در رئال بمانم؛ چون همیشه رویای بازی در این تیم را داشتم. به این آرزو رسیده ام و همیشه سعی کردم، تمام توانم را در زمین بگذارم. اگر من را هم نخواهند، وجدانم راحت است که تمام تلاشم را کرده ام. در مورد آینده من، باشگاه و سرمربی تصمیم گیرنده خواهند بود. امیدوارم فصل بعد هم در رئال بمانم.»

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج