صالحی دستاوردهای جدید هسته‌ای را تشریح کرد
۸۴۸۹۹۴
۱۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۴
۷۱۴۳ 
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: در جلسه امروز این کمیسیون با رئیس سازمان انرژی اتمی مباحثی درباره آخرین وضعیت فعالیت‌های صلح آمیز هسته‌ای کشورمان و دستاوردهای جدیدکشور دراین عرصه مطرح شد.

ایسنا: سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: در جلسه امروز این کمیسیون با رئیس سازمان انرژی اتمی مباحثی درباره آخرین وضعیت فعالیت‌های صلح آمیز هسته‌ای کشورمان و دستاوردهای جدیدکشور دراین عرصه مطرح شد.

صالحی دستاوردهای جدید هسته‌ای را تشریح کرد

علی نجفی خوشرودی با اشاره به جلسه عصر امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، اظهار داشت: این جلسه با حضور علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی برگزار شد و آخرین وضعیت فعالیت‌های صلح آمیز هسته‌ای کشورمان مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: رئیس سازمان انرژی اتمی در این جلسه گزارشی از طرح‌ها و برنامه‌های این سازمان ارائه کرد و تاکید وی بر آن بود که چالش هسته‌ای غرب علیه ایران، فرصتی بی بدیل را برای صنعت هسته‌ای کشورمان به عنوان نماد اقتدار ایجاد کرده است.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس بیان کرد: رئیس سازمان انرژی اتمی رصد و پیشرفت فنی کشور در حوزه هسته‌ای را یکی از وظایف این سازمان دانست و تاکید کرد که بخشی از دستاوردهای کشور در صنعت هسته‌ای رخ داده است.

نجفی خوشرودی گفت: صالحی از برخی اظهارات مبنی بر هزینه‌های سنگین فعالیت‌های هسته‌ای انتقاد کرد و ضمن رد این ادعاها، ارزش افزوده صنعت هسته‌ای برای کشورهای را تدوین کرد.

سخنگوی کمیسیون امنیت با تاکید بر ضرورت حمایت مجلس از توسعه صنعت هسته‌ای خاطرنشان کرد: ضرورت دارد دستاوردهای صنعت هسته‌ای برای مردم تبیین شود و همچنین در این جلسه مباحثی درباره دستاوردهای جدید کشور در صنعت هسته‌ای و فعالیت در صنعت هسته‌ای برخی کشورهای منطقه عنوان شد.

انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:40 - 1398/01/18
چراهسته ای اراک جمع شد والان عربستان هسته ای بزنه من گریه ام میگیره
Iran, Islamic Republic of
18:50 - 1398/01/18
این سیاست لجبازی و دشمنی با همه ی دنیا حاصلی جز انزوا و عقب ماندگی برای کشور نداشته و وضع ما مردم عادی هم روز بروز بدتر شده است
Iran, Islamic Republic of
19:37 - 1398/01/18
هیچی ندارید دروغ تحویل مردم ندهید.
Iran, Islamic Republic of
19:43 - 1398/01/18
بمب اتمی هم مانند موشک بازدارنده است ، مردم دوست دارند که کشورشان قدرتمند باشد به حرف منافقین گوش ندهید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج