منصوریان با ترکیب برنده به دنبال راه صعود
۸۴۹۴۲۷
۱۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۶
۴۹۱۴ 
به نظر می‌رسد که ذوب‌آهن با استفاده از ترکیب نسبتا شناخته شده برابر الوصل قرار می‌گیرد و به دنبال کسب برد است.

ورزش‌ سه: شاگردان علیرضا منصوریان تا ساعاتی دیگر سومین دیدار مرحله گروهی خود را برابر الوصل امارات انجام می‌دهند و به دنبال کسب دومین برد پیاپی و طی کردن نیمی از راه صعودشان به مرحله بعد مسابقات هستند. به نظر می‌رسد که علیرضا منصوریان با استفاده از همان ترکیب همیشگی برابر الوصل قرار بگیرد و برای کسب برد تلاش کند.

به مانند همیشه رشید مظاهری جلوتر از سایرین به عنوان سنگربان اصلی ذوبی‌ها بر روی خط دروازه قرار می‌گیرد و به دنبال بسته نگه داشتن دروازه‌اش برای دومین بار در این تورنمنت است. وحید محمدزاده و محمدمهدی نژاد مهدی به احتمال فراوان دو مدافع اصلی این تیم در قلب دفاع خواهند بود و میلاد فخرالدینی و مسعود ابراهیم زاده وظیفه حراست از دو جناح راست و چپ را بر عهده خواهند داشت.

اما یک خط جلوتر قاسم حدادی فر و حمید بوحمدان به عنوان دو هافبک دفاعی شناخته می‌شوند و برای استحکام فاز دفاعی ذوب‌آهن تلاش می‌کنند. زبیر نیک نفس به عنوان هافبک مرکزی بازی می‌کند. دو وینگر سبزپوشان برابر الوصل هم به احتمال فراوان و چراغعلی خواهند بود. ارسلان مطهری وینگر راست است و علیرضا چراغعلی در پست وینگر چپ در امارات بازی می‌کند.

هم‌چنین کریستین اوساگونا به عنوان تک مهاجم در پیشانی خط حمله قرار می‌گیرد و تا ذوب‌آهن مشکل گلزنی در صورت ایجاد موقعیت نداشته باشد.

ترکیب احتمالی ذوب‌آهن برابر الوصل:

محمدرشید مظاهری، وحید محمدزاده، محمد نژاد مهدی، مسعود ابراهیم زاده، میلاد فخرالدینی، حمید بوحمدان، قاسم حدادی فر، زبیر نیک نفس، ارسلان مطهری، علیرضا چراغعلی و کریستین اوساگونا

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج