اخراج موقت سه بازیکن از پیکان
۸۴۹۵۸۴
۲۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۰:۵۵
۵۴۷۱ 
شکست سنگین در دربی خودروسازان با واکنش تند باشگاه پیکان مواجه شد تا کاسه کوزه ها بر سر قاضی و دو بازیکن دیگر شکسته شود.

ورزش سه: باخت سنگین 3-1 مقابل سایپا در دربی خودروسازان باعث شد تا مدیران باشگاه پیکان در نشستی اضطراری با حسین فرکی سرمربی تیم در قبال حاشیه های این باخت و دلایل آن بحث و تصمیماتی جنجالی اتخاذ کنند.

کاسه کوزه‌های پیکان سر قاضی شکست!

در بیانیه ای که روابط عمومی باشگاه پیکان صادر کرد آمده است:«پس از شکست تیم فوتبال پیکان در مقابل سایپا جلسه فوق العاده مشترک هیئت مدیره با کادر فنی و کمیته انضباطی باشگاه به مدت سه ساعت در محل باشگاه برگزار گردید و با توجه به گزارشات رسیده و نقطه نظرات کادر فنی موارد زیر جمع بندی و تصمیم گیری گردید.

۱- کلیه بازیکنان و کادر تیم ۵% قطعی و ۵% بصورت تعلیقی جریمه گردیدند.

۲-پرداخت حقوق بازیکنان و کادر منوط به نتیجه بازی بعدی پیکان گردید .

۳- مقرر گردید کمیته انضباطی باشگاه در خصوص آقایان سجاد مشکل پور، محمد قاضی و ابوالفضل ابراهیمی در اولین فرصت تشکیل جلسه داده و با توجه به گزارشات رسیده به این کمیته اتخاذ تصمیم نماید و تا تشکیل کمیته انضباطی بازیکنان از حضور در تمرینات منع گردیدند.

به این ترتیب سه بازیکن تا اطلاع ثانوی حق همراهی تیم را نخواهند داشت تا کاسه کوزه ها سر آنها بشکند که از این جمع ابوالفصل ابراهیمی در دوره مجید جلالی هم یک بار با همین اتفاق روبرو و از حضور در تمرینات منع شده بود.

پیکان در دیدار بعدی خود روز شنبه مورخ 98/01/24 در ورزشگاه شهدای قدس به مصاف ذوب آهن اصفهان خواهد رفت، از همین رو باید منتظر ماند و دید این تصمیمات می تواند شوک مناسبی به خودروسازان وارد کند یا نه؟

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Sweden
01:32 - 1398/01/20
همه اش زیر سر آمریکا است!!! بلند بگو مرگ بر....
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج