هدیه بازوند: کار کمدی برای زنان دشوارتر است
۸۴۹۸۶۲
۲۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۳
۴۰۱۵ 
بازیگر نقش روژان در سریال نوروزی «نون.خ» بیان کرد که برخی ملاحظات، کار کمدی را برای بازیگران زن دشوار می سازد.

خبرگزاری مهر: بازیگر نقش روژان در سریال نوروزی «نون.خ» بیان کرد که برخی ملاحظات، کار کمدی را برای بازیگران زن دشوار می سازد.

هدیه بازوند: کار کمدی برای زنان دشوارتر است

هدیه بازوند درباره حضورش در سریال «نون.خ» که نوروز از شبکه یک پخش شد، بیان کرد: من هر چند متولد بندرعباس هستم اما اصالتاً اهل کرمانشاهم و با آداب و رسوم و فرهنگ این خطه آشنایی کامل دارم.

وی ادامه داد: ضمن اینکه تا حدودی از حیث ویژگی های رفتاری و اخلاقی به کاراکتر روژان نزدیک بودم و همین موارد باعث شد تا ارتباط خوبی با سریال برقرار کنم. البته موافقم که به دلیل برخی ملاحظات، کار کمدی برای خانم های بازیگر بسیار دشوار است اما در کل احساس می کنم در کارهای غیرکمدی توانایی بیشتری دارم و موفق تر خواهم بود.

بازوند در ادامه درباره اینکه به نظر می رسد فضای غالب سریال «نون.خ» مردانه است و گویی کاراکترهای زن زیر سایه مردان قرار گرفته اند، اظهار کرد: با این تعبیر که فضای «نون.خ» مردانه است مخالفم و به نظر من سریال به ۲ وجه تقسیم می شود فضای مردانه و فضای خانوادگی که هر کدام با وجود تفاوت های زیادی که با هم دارند، به نوبه خود خاص و تماشایی هستند و آقای آقاخانی به این ۲ وجه کاملاً به یک اندازه اهمیت می داد و اصراری به مردانه نشان دادن ماهیت سریال نداشت.

این بازیگر در پایان به حضور عوامل مختلف در کار اشاره کرد و گفت: از آنجایی که سعید آقاخانی در این پروژه هم بازیگر بود و هم کارگردان، قطعاً فشار کاری زیادی را متحمل می شد اما وجود مصطفی تنابنده به عنوان دستیار یک او بسیار در روند اجرایی پروژه موثر بود و با انرژی مثبت و خوش رفتاری و شوخ طبعی اش روحیه خوبی به همه ما بخشید.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج