مقابل یوونتوس با سبک خودمان بازی می‌کنیم
۸۴۹۹۴۰
۲۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۸
۲۸۳۹ 
اریک تن هاگ، سرمربی جوان آژاکس، معتقد است بازیکنان کیفیت حضور در بازی های بزرگ را دارند.

ورزش سه: تیم شگفتی ساز هلندی فردا شب در مرحله یک هشتم میزبان یوونتوس مدعی خواهد بود و اریک تن هاگ، سرمربی آژاکس تاکید کرد بازیکنانش قصد دارند به شگفتی سازی خود در لیگ قهرمانان ادامه دهند.

مقابل یوونتوس با سبک خودمان بازی می‌کنیم

اریک تن هاگ گفت: "ما باید در دیدار مقابل یوونتوس با سبک خودمان بازی کنیم. تمام تمرکز ما معطوف به این دیدار است و مهم ترین موضوع برای آژاکس نتیجه گیری خواهد بود.

یوونتوس یک تیم باتجربه است و می تواند راه های مختلفی را برای بازی کردن امتحان کند. این تیم یک مانع بزرگ دیگر بعد از غلبه بایرن مونیخ و رئال مادرید خواهد بود، اما ما باید سبک بازی همیشگی خود را ارائه داده و بازیخوانی مناسبی داشته باشیم.

ما خط میانی قدرتمندی داشته و قادریم به خوبی مالکیت توپ را حفظ کنیم، اما در باز پس گیری آن خیلی خوب نیستیم. در کل آژاکس از نظر تاکتیکی تیمی قوی است و ما می توانیم بازیکنان خود را در پست های مختلفی استفاده کنیم. همه بازیکنان آژاکس قادر به بازی کردن در مسابقات بزرگ هستند. آنها توانایی بالقوه ای دارند و ما سعی خواهیم کرد راه خود را در اروپا ادامه داده و قصد داریم همچنان یکی از شگفتی سازان لیگ قهرمانان باشیم.

غیبت جورجو کیه لینی؟ حضور این بازیکن برای یوونتوس بسیار مهم است اما آنها بازیکنان متعددی دارند که می توانند جای خالی وی را پر کنند."

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج