وقتی شایعات هم تمرکز هازارد را به هم نمی‌زند!
۸۴۹۹۷۱
۲۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۹
۶۳۳۰ 
ادن هازارد ستاره تیمش در جریان پیروزی 2-0 در مقابل وستهم یونایتد بود.

وبسایت نود: در یکی از مسابقات هفته سی و سوم لیگ برتر انگلیس شب گذشته چلسی در حضور 40537 تماشاگر میزبان وستهم یونایتد بود و در پایان موفق شد با دو گل ادن هازارد در دقایق 24 و 90 حریف لندنی خود را شکست دهد تا با 66 امتیاز به جایگاه سوم برسد.

در حالی که در روز های اخیر شایعات پیرامون انتقال هازارد بهرئال مادرید قوت گرفته و برخی منابع صحبت از قطعی بودن این انتقال در تابستان می‌کنند، تمرکز هازارد با این قیبل اخبار از بین نرفته و این ستاره 28 ساله بلژیکی در حال رقم زدن بهترین فصل خود در پیراهن آبی های لندن است.

وقتی شایعات هم تمرکز هازارد را به هم نمی‌زند!

هازارد با دو گلی که در مقابل وستهم به ثمر رساند، شمار گل های خود در فصل 19-2018 لیگ برتر را به عدد 16 رساند تا به این ترتیب او با رکورد بهترین فصل خود در لندن از نظر گلزنی (فصل 17-2016) برابری کند. همچنین او با دادن 12 پاس گل، در مجموع روی 28 گل لیگ برتری اثر مستقیم داشته که این آمار، فصل 19-2018 را نیز مشترکا در کنار فصل 15-2014 به بهترین فصل هازارد از نظر اثرگذاری تبدیل کرده است. (هازارد در آن فصل 14 گل و 14 پاس گل داده بود)

هازارد با 16 گل، اکنون خود را به رتبه ششم جدول گلزنان لیگ برتر رسانده و با صدرنشین این جدول، سرخیو آگوئرو، فاصله ای 3 گله دارد. با 12 پاس گل، هازارد اکنون آقای پاس گل لیگ برتر است و کریستین اریکسن (11) و رایان فریزر (10) در تعقیب او هستند. با اثرگذاری روی 28 گل، هازارد توانسته بیشتر از هر بازیکن لیگ برتری دیگر بر روی گل های تیمش اثر داشته باشد.

نزدیک ترین بازیکن در لیگ برتر به هازارد از نظر تاثیرگذاری، سرخیو آگوئرو است که در کنار 19 گل زده اش، 7 پاس گل هم داده و مجموعا روی 26 گل اثر مستقیم داشته است. محمد صلاح نیز که با 18 گل در رده دوم جدول گلزنان حضور دارد، 7 پاس گل ارسال کرده و مجموعا روی 25 گل لیورپول تاثیر مستقیم داشته است. بعد از این سه بازیکن نیز نوبت به رحیم استرلینگ می‌رسد که با 15 گل و 9 پاس گل، روی 24 گل سیتی نقش بازی کرده است.

با باقی ماندن محرومیت چلسی از فعالیت در بازار نقل و انتقالات، ماندن هازارد می‌تواند بهترین خبر برای چلسی و هوادارانش باشد اما در صورت خروج او، چلسی کار بسیار سختی برای جایگزینی چنین ستاره موثری خواهد داشت.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج