کارشناسی داوری پرسپولیس - الاهلی عربستان
۸۵۰۰۰۱
۲۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۵
۳۹۸۵ 
حیدر سلیمانی، کارشناس داوری فوتبال کشورمان گفت: داور ژاپنی دیدار پرسپولیس - الاهلی قضاوت خوبی را به نمایش گذاشت و توانست با خونسردی صحنه‌های درگیری را مدیریت کند.

خبرگزاری تسنیم: حیدر سلیمانی، کارشناس داوری فوتبال کشورمان گفت: داور ژاپنی دیدار پرسپولیس - الاهلی قضاوت خوبی را به نمایش گذاشت و توانست با خونسردی صحنه‌های درگیری را مدیریت کند.

وی ضمن بیان مطلب فوق در مورد اعتراض بازیکنان الاهلی عربستان به گل دوم پرسولیس اظهار داشت: گل دوم پرسپولیس در دقیقه 48 به درستی به ثمر رسید و علیپور در آفساید نبود. بازیکن شماره 75 الاهلی آفساید را پر کرده و اعتراض بازیکنان تیم عربستانی بی‌مورد بود.

کارشناسی داوری پرسپولیس - الاهلی عربستان

سلیمانی درباره کارت زرد بشار رسن خاطر نشان کرد: اخطار دقیقه 59 بشار رسن درست بود و این بازیکن با خطا موقعیت حمله حریف را سلب کرد.

کارشناس داوری فوتبال کشورمان درباره درگیری بازیکنان دو تیم در اواخر مسابقه نیز گفت: در دقیقه 74 درگیری بین دو تیم را داور ژاپنی با خونسردی مدیریت کرد و در نهایت به بودیمیر از پرسپولیس و عبدالغنی از الاهلی اخطار داد. در این صحنه بازیکنان الاهلی سعی داشتند بازیکنان پرسپولیس را به حاشیه ببرند. قصد بازیکنان تیم الاهلی این بود که برخی از بازیکنان پرسپولیس اخطار بگیرند تا بازی بعدی را از دست بدهند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج