فوساتی: کسی چه می‌داند؛ شاید روزی به ایران آمدم
۸۵۰۰۱۸
۲۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۲
۶۳۳۶ 
سرمربی اروگوئه ای تیم فوتبال الاهلی عربستان معتقد است که همچنان هر 4 تیم گروه چهارم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا از شانس صعود برخوردار هستند.

ورزش سه: خورخه فوساتی سرمربی اروگوئه ای تیم فوتبال الاهلی عربستان پس از شکست 2 بر صفر تیمش در هفته سوم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در مورد نتیجه ای که به دست آمد و اینکه شرایط گروه چهارم رقابت ها پیچیده شد، در نشست خبری توضیح داد:‌ از همان روز اولی که این تورنمنت آغاز شد، گفتم که هر چهار تیم گروه شانس صعود دارند. الان ما تیم چهارم گروه هستیم ولی فقط سه امتیاز با تیم صدرنشین فاصله داریم ولی من حرف روز اولم را تکرار می کنم و می گویم که همه در این گروه شانس صعود دارند.

فوساتی: کسی چه می داند؛ شاید روزی به ایران آمدم

فوساتی سپس در پاسخ به این سوال که در ایران همه شما را می شناسند و آیا این امکان وجود دارد که روزی برای مربیگری به ایران بیایید که او گفت: من فقط یک بار به ایران آمدم و تنها چیزی که در آنجا دیدم، احترام از سوی مردم بوده و از این جهت به خودم می بالم و کسی چه می داند، شاید روزی برای مربیگری به ایران آمدم.

سوال بعدی خبرنگاران از سرمربی تیم الاهلی عربستان در مورد پرسپولیس بود و او افزود: من تمام بازی های اخیر پرسپولیس از جمله بازی آنها با استقلال را دیدم. تیم بسیار سرسختی هستند. امروز در خیلی از زمینه ها با ما متفاوت بودند و از لحاظ بدنی بهتر از ما بودند. دو گل آنها روی ضربه ایستگاهی بود و ما نتوانستیم کاری بکنیم. گل اول روی پرتاب اوت بود و گل دوم روی کرنری بود که دقایقی قبل ارسال شده بود و آنها به این شیوه بازی را بردند.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج