راه شهرکرد – شلمزار جاده مرگ است
۸۵۰۰۲۷
۲۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۹
۸۲۲۰ 
نماینده مردم شهرستان‌های اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی در خصوص جاده شهرکرد – شلمزار، گفت: این جاده، جاده مرگ است و باید نواقص آن را برطرف کرد.

خبرگزاری ایسنا: نماینده مردم شهرستان‌های اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی در خصوص جاده شهرکرد – شلمزار، گفت: این جاده، جاده مرگ است و باید نواقص آن را برطرف کرد.

علی کاظمی ۲۰ فروردین در شورای هماهنگی مدیریت بحران استان، با اشاره به تروریست خواندن سپاه از سوی ترامپ، اظهار کرد: این کار را محکوم می‌کنیم و امید است این اقدام موجب یک انفجار درونی در خودشان شود.

وی افزود: مشکلات سیلاب در استان شدید و دارای خسارت بوده که نیازمند مساعدت دولت است.

کاظمی تصریح کرد: دو جاده استراتژیک شهرکرد - شلمزار - ناغان - کارون چهار - خوزستان و شهرکرد - فارسان - بازفت - مسجدسلیمان می‌توانند بار ترافیکی استان را تقسیم کنند و چند تونل در این مسیرها وجود دارد که نیازمند توجه از سوی وزارت راه و شهرسازی است.

وی ادامه داد: اعتبارات جاده‌ای استان در سال‌های اخیر مطلوب بوده است.

کاظمی تاکید کرد: بسیاری از زمین‌های حریم شهرها و روستاها، دارای سند بوده و سال‌ها در آن‌ها، ساخت‌وساز شده، اما باید در اختیار راه و شهرسازی قرار گیرد و این امر از مشکلات و گلایه مردم است که باید در این زمینه راهکاری ارائه شود.

وی با اشاره به ماشین‌آلات راهداری که در هنگام بارندگی می‌توانند کمک مؤثری باشند، تصریح کرد: باید چند دستگاه از این ماشین‌‎آلات در استان به ویژه برای گردنه‌های بازفت و شاه‌منصوری در شهرستان کوهرنگ تهیه و تدارک شود.

کاظمی اظهار کرد: راه‌آهن به آرزویی برای مردم استان تبدیل شده و باید روند اجرای این مهم تسریع شود.

وی در خصوص افزایش پروازها در فرودگاه شهرکرد، گفت: ایران‌ایر در استان دارای ساختمان بوده اما پروازی ندارد و حتی یک پرواز تهران و یک پرواز مشهد نیز کنسل شده در حالی که این نیاز برای استان وجود دارد و بسیاری از اهالی چهارمحال و بختیاری نیز به واسطه شغل خود در عسلویه بوده و خواستار برقراری پرواز از شهرکرد به عسلویه هستند اما این امکان همچنان محقق نشده است.

کاظمی از وزیر راه و شهرسازی خواست حداقل پرواز مرکب تهران - شهرکرد - اهواز در فرودگاه شهرکرد برای رونق این صنعت در استان برقرار شود.

نماینده مردم شهرستان‌های اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی در خصوص جاده شهرکرد – شلمزار افزود: این جاده، جاده مرگ است و باید نواقص آن را برطرف کرد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج