قاتلی که برای جرمش ۳داستان سرهم کرد
۸۵۰۰۸۸
۲۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۳
۱۳۲۶۳
ششم اردیبهشت 95 با کشف جسد مرد جوانی در پارک فشم سه مظنون دستگیر و هر سه منکر قتل شدند.

ایران نوشت: ششم اردیبهشت 95 با کشف جسد مرد جوانی در پارک فشم سه مظنون دستگیر و هر سه منکر قتل شدند.

اما از آنجا که شواهد نشان می‌داد قاتل یکی از همان سه نفر باشند بازجویی‌های تخصصی‌تر ادامه یافت و سرانجام «کریم»-یکی از مظنونان- به قتل اعتراف کرد.

متهم در تشریح این جنایت به افسر پرونده گفت: آن روز مقتول مشروب الکلی خریده بود و پیشنهاد کرد با هم به پارک برویم. با اصرارهای او رفتیم و قبل از نوشیدن الکل حشیش کشیدیم. هوا که تاریک شد گفتم می‌خواهم به خانه بروم اما او به خانواده‌ام فحاشی کرد. به همین دلیل او را گرفتم و با صورت به زمین کوبیدم و قبل از اینکه بخواهد چاقویش را در بیاورد شال‌اش را دور گردنش پیچیدم و گره زدم. 10 دقیقه شال را کشیدم و وقتی مطمئن شدم تکان نمی‌خورد جسدش را در رودخانه میگون رها کردم. موتورش را هم در آب انداختم.

داستان جدیدی که قاتل تعریف کرد

با انتقال متهم به دادسرا، وی داستان جدیدی را مطرح کرد و گفت: ما هم‌ولایتی بودیم. مقتول پسردایی من را در افغانستان کشته بود، به همین دلیل از او کینه داشتم و به ایران آمدم تا او را بکشم و برگردم اما قبل از رفتن بازداشت شدم. در آن شب مقتول مست بود اما من لب به حشیش و مشروب نزدم. لحظه‌ای که به من فحش داد مدام جسد پسردایی‌ام جلوی چشمم بود و او را کشتم که به سزای اعمالش برسد.

با این اعترافات پرونده تکمیل و کیفرخواست صادر شد و متهم برای محاکمه به شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران انتقال یافت. در این جلسه با توجه به اینکه هیچ یک از اولیای دم در ایران شناسایی نشده بودند مدعی العموم برای متهم درخواست قصاص کرد.

داستان سوم

در ادامه متهم در جایگاه ایستاد و این بار روایت جدیدی از قتل را بیان کرد و گفت: من و مقتول هنگام بازی بیلیارد با هم به مشکل و اختلاف خورده بودیم. آن روز در پارک روی من چاقو کشید و من هم فقط از خودم دفاع کردم و سیلی به او زدم که به زمین افتاد. بعد شال‌اش را دور گردنش پیچیدم و آنقدر کشیدم تا بدنش سرد شد. من قصد کشتن او را نداشتم اما اگر این کار را نمی‌کردم خودم کشته می‌شدم.

پس از پایان اظهارات متهم، قضات وارد شور شدند و متهم به اتهام قتل به قصاص محکوم شد. این حکم صبح دیروز به تأیید قضات شعبه نهم دیوان عالی کشور رسید.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 10
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:47 - 1398/01/21
پس این قاتل هم یک راس افغانی بوده باتشکرازمدیرداغ
پاسخ ها
ara6._
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۱
مدیر بــــوق منظورته دیگه
Netherlands
09:53 - 1398/01/21
آخی
میترسی بگی افغانی بودند
تا آمار جنایات اونها تو ایران بالا نره
Iran, Islamic Republic of
14:54 - 1398/01/21
خب بگو افغانی بوده داری داستان لیلی و مجنون تعریف میکنی
Iran, Islamic Republic of
16:56 - 1398/01/21
خوشحال شدیم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۵
شکرخدا
Iran, Islamic Republic of
17:11 - 1398/01/21
هرچی که اتفاق افتاده باشه قاتل این مردک هست دیگه حالا چطور مرده چه فرقی میکنه
Iran, Islamic Republic of
16:48 - 1398/01/25
اینقدر بزنیدش تا مثل آدم راستو بگه

والا همه رو مسخره گرفته
Iran, Islamic Republic of
06:15 - 1398/06/12
بازهم افغانی؟نمیدونم چه مقامی پشت اینهاهست که اخراج نمیشن از ایران! ؟؟دیگه ایناچه جنایتی بایدبکنن تابفکر اخراجشون بیفتن مقامات ایرانی؟؟؟
پاسخ ها
پرستش
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۲
جناب روحانی حمایتشون میکنه در دوره احمدی نژاد اجازه نمیداد هیچ افغانی پاشو بزاره تو کشورمون .اما حالا بیا ببین چه جرم وجنایتها وتجاوزها نمیکنن بیشرفهااز وقتی پاشون را گذاشتن تو کشورمون جوانان ما بیکار شدن و به کارهای خلاف کشیده شدن چون کار با دستمزد کم برا افغانیهاس . هم نون کشورمون را میخورن وهم به ناموسمون تجاوز میکنن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج