جزئیات حذف محدوده زوج یا فرد از اول تیرماه
۸۵۰۱۱۰
۲۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۵
۶۵۴۹ 
مشاور معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: اگر حساب شهروندی خودرو‌هایی که وارد محدوده طرح ترافیک می‌شوند شارژ نداشته باشد، تا یک ماه مهلت شارژ حساب و پرداخت دارند و جریمه نخواهند شد.

خبرگزاری میزان: مشاور معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: اگر حساب شهروندی خودرو‌هایی که وارد محدوده طرح ترافیک می‌شوند شارژ نداشته باشد، تا یک ماه مهلت شارژ حساب و پرداخت دارند و جریمه نخواهند شد.

 علی پیرحسینلو، مشاور معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، اظهار داشت: بر اساس ضوابط جدیدی که از سوی شهرداری به اجرا گذاشته شده است، اگر خودرویی وارد محدوده طرح ترافیک شود، اما در حساب شهروندی خود در سایت «تهران من» پول کافی نداشته باشد، تا یک ماه مهلت پرداخت دارد و در این مدت مشمول جریمه نخواهد شد.

وی ادامه داد: طبعا اگر مالکان این خودرو‌ها در مهلت یک ماهه اقدام به شارژ حساب شهروندی خود نکنند، همچون سال گذشته علاوه بر بدهی عوارض ورود به طرح ترافیک، مشمول جریمه نیز خواهند شد.

پیرحسینلو البته یک شرط را نیز برای بهره‌مندی از چنین امتیازی مطرح کرد و گفت: این مهلت فقط برای کسانی قابل استفاده است که یک بار برای همیشه در سایت ثبت‌نام کرده باشند و مشخصات خودروی خود را نیز وارد کرده باشند.

وی با بیان اینکه رویکرد شهرداری این است که حتی‌الامکان کسی جریمه نشود و همه به سمت رفتار قانونی سوق یابند، افزود: شهروندان حتی اگر پول عوارض طرح ترافیک را به‌موقع پرداخت نکردند، بهتر است ثبت‌نام خود را انجام دهند تا جریمه نشوند.

مشاور معاون ترافیک شهرداری تهران با اشاره به حذف محدوده زوج یا فرد از اول تیرماه و اعمال ضوابط جدید محدوده کنترل آلودگی هوا، خاطرنشان کرد: از اول تیرماه خودرو‌ها در هر فصل ۲۰ روز اجازه ورود رایگان به حلقه دوم موسوم به محدوده کنترل آلودگی هوا را دارند و برای بیش از آن باید نصف عوارض طرح ترافیک را بدهند، اما اگر کسی در سایت تهران من ثبت مشخصات نکرده باشد، این مجوز ۲۰ روزه‌ی تردد رایگان برای او قابل اجرا نیست و لذا از روز اول جریمه خواهد شد؛ بنابراین توصیه می کنیم که شهروندان حتما ثبت‌نام کنند تا جریمه نشوند.

انتشار یافته: 15
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:19 - 1398/01/21
بعداز اخاذی عوارضی اتوبان یه اخاذی طرح جدید
Iran, Islamic Republic of
09:26 - 1398/01/21
شهرداری خیابان ها رو خریده کسی که بیمه عوارض مالیاد همه رو ۳۶۵روز میده چرایاید ۱۰۰روزهم نیاد بیرون این که نشد شهردار محترم
Iran, Islamic Republic of
09:28 - 1398/01/21
یعنی چه مغازه ای باز کردید از جیب ملت..؟؟! مردم بیایند و از تولید و صعنت عقب مانده ی خودرو حمایت کنند و با این وضعیت حمل و نقل عمومی حتی نتوانند از وسیله نقلیه ای که چند برابر ارزش واقعی آن هزینه پرداخت کرده اند، نتوانند استفاده کنند و در صورت استفاده جریمه هم پرداخت کنند.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۱
واقعا امان ازدست این شهرداری این چه مسخره بازی است هیه عوارض هیه جریمه
Iran, Islamic Republic of
09:51 - 1398/01/21
چرا هر فصل ( 90 روز ) فقط 20 روز ؟؟؟ هر پلاک زوج 3 روز و پلاک فرد 2 روز در هفته میتوانند در محدوده زوج و فرد تردد کنند .ماهانه میشود 12 و 8 روز و جمعا 20 روز ماهانه.مسئولین محترم شهرداری چگونه حساب و کتاب کردند که مدعی هستند برای آنکه حقی از دارندگان پلاک فرد ضایع نشود حق تردد مساوی بین پلاکها برقرار کنند،تصمیم گرفتند تمام خودرو ها 20 روز مجاز باشند بدون در نظر گرفتن پلاک به محدوده طرح زوج و فرد وارد شوند آن هم در سه ماه؟؟؟! این یعنی مساوات ؟؟!!
پاسخ ها
بدون نام
France
۱۰:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۱
لطفا اعلام کنید این قانون من دراوردی راکه کسی اختراع کرده است ؟
Iran, Islamic Republic of
10:07 - 1398/01/21
تو این مملکت هر روز یک درد سر برای مردم درست میکنید که ی نفس راحت نکشیم
Iran, Islamic Republic of
10:19 - 1398/01/21
شهردار کارچاق کن که سر کار بیاد بهتر از این نمیشه تو خیابان تردد میکنی پارک میکنی نفس میکشی فقط باید عوارض مالیات بدهی ....
Iran, Islamic Republic of
10:23 - 1398/01/21
خستمون کرد این معاونت حمل و نقل شهرداری. تو رو خدا بس کن
Iran, Islamic Republic of
10:32 - 1398/01/21
قیمت خودرو که چندین برابر از مردم اخذ میشود....عوارض سالیانه خودرو هم گرفته میشود...چرا تا این اندازه مردم را در تنگنا قرار میدهید....
Iran, Islamic Republic of
13:04 - 1398/01/21
روشهای اخاذی قانونی رو خوب بلد هستند.
Iran, Islamic Republic of
13:27 - 1398/01/21
با سلام. متاسفانه با این قبیل طرحهای غیرقابل قبول افراد را به سمت تخلف از قانون و بکارگیری انواع راه‌ها برای نپرداختن عوارض سوق می دهید که هزینه های آن بسیار بیشتر از عوارض دریافتی خواهد بود.
Iran, Islamic Republic of
15:28 - 1398/01/21
بس دیگه دستتونو از جیب مردم در بیارید سیر بشو نیستین
Iran, Islamic Republic of
22:25 - 1398/01/21
این نتیجه انتخاب اصلاح طلبها که فکر تامین پول برای اینده ف......
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج