آیت‌الله مکارم: ذره‌ای از محبوبیت سپاه کم نشده
۸۵۰۲۰۳
۲۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۱
۲۳۶۲ 
آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید با اشاره به اقدام دولت آمریکا در قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروه‌ های تروریستی، گفت: این کار نابخردانه آمریکا، ذره ای از محبوبیت سپاه کم نخواهد کرد.

خبرگزاری ایرنا: آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید با اشاره به اقدام دولت آمریکا در قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروه‌ های تروریستی، گفت: این کار نابخردانه آمریکا، ذره ای از محبوبیت سپاه کم نخواهد کرد.

ی روز چهارشنبه در ابتدای درس خارج درمسجد اعظم قم، با بیان این که موضع گیری رئیس جمهوری آمریکا درباره سپاه غیرمنتظره نبود، افزود: سپاه منطقه را از سلطه آمریکا و اسرائیل غاصب حفظ کرده و این اقدام برای انتقام از ضربه هایی می باشد که آمریکا در سوریه، عراق و جنگ تحمیلی هشت ساله از سپاه خورده است.

آیت الله مکارم شیرازی اضافه کرد: احساس می کنیم بعد از این اقدام، محبوبیت سپاه بیشتر شده، چرا که حق را با چشم پوشی نمی شود باطل کرد.

دونالد ترامپ رئیس ‌جمهوری آمریکا دوشنبه هفته جاری با انتشار بیانیه ‌ای مطبوعاتی اعلام کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در فهرست سازمان‌ های تروریستی قرار می ‌دهد.

وی با اشاره به این که رئیس جمهوری آمریکا علاوه بر امور اعتباریه، امور تکوینیه را هم در اختیار خود می داند، گفت: نهایت بی عقلی است که انسان خیال کند همه چیز در اختیار اوست، هر کاری را می تواند انجام دهد و واقعیت ها را با خط و امضا عوض کند.

آیت الله مکارم شیرازی ادامه داد: مکتبی میان برخی دولتمردان آمریکایی مثل برخی اراذل و اوباش حاکم است که با حرف زور می خواهند حرف خود را پیش ببرند، حق را باطل و باطل را حق می کنند.

این مرجع تقلید درادامه به واگذاری بلندی های جولان به اسرائیل غاصب اشاره و خاطرنشان کرد: سرزمین کشوری را به کشور دیگری می بخشند، شما از کجا آمده اید که خانه کسی را به دیگری ببخشید.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج