این استقلال واقعی بود نه استقلالی که در دربی دیدیم
۸۵۰۲۱۹
۲۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۷
۴۳۸۷ 
پیشکسوت آبی پوشان گفت: چهره واقعی استقلال همین است که مقابل الهلال دیدیم نه آن تیمی که در دربی به میدان رفت.

خبرگزاری مهر: بهروز پرورش‌خواه اظهار داشت: خوشبختانه بعد از چند بازی چهره واقعی استقلال را دیدیم. بعد از دو بازی بد مقابل پرسپولیس و سایپا، این یک بازی بسیار خوب بود که با شکست دادن یکی از غول‌های آسیا همراه بود.

پیشکسوت آبی پوشان گفت: انتظار ما از این تیم زیاد است چون ظرفیت و توان آن را می‌شناسیم و می‌دانیم سقف توانمندی‌های این تیم درخشیدن در آسیا و شکست دادن غول‌های فوتبال آسیا است. پس اگر هم در مواقعی که تیم افت می‌کند انتقادی صورت می‌گیرد به همین دلیل است که تیم دوباره به اوج بازگردد.

پرورش‌خواه گفت: متأسفانه در دربی اتفاقاتی افتاد که تیم را به حاشیه برد. یکی دو بازیکن بی تجربگی کردند و باعث شد یک حاشیه بزرگ دامن تیم را بگیرد. برای آنکه تیم بزرگی مثل استقلال کلاً به حاشیه برود لازم نیست همه بازیکنان اتفاقی را رقم بزنند. کافی است که یکی دو بازیکن مشکلی ایجاد کنند تا کل تیم به حاشیه کشیده شود.

وی افزود: بازیکنان تیم‌های بزرگ مثل استقلال و پرسپولیس باید حواس شأن بیشتر از بازیکنان دیگر تیم‌ها جمع باشد چون خیلی بیشتر توسط هواداران و رسانه‌ها و حتی فضای مجازی رصد می‌شوند. لذا بستر رفتن به حاشیه در این تیم‌ها بیشتر از سایر تیم‌ها فراهم است و بازیکنان این تیم‌ها خیلی باید از خودشان مراقبت کنند.

پیشکسوت آبی پوشان گفت: کادر فنی همانطور که بازیکنان را از حاشیه‌هایی که دور تیم را گرفته بود جدا کرد، باید آنها را از فضای پیروزی بر الهلال هم خارج کند تا برابر سپاهان بیشترین تمرکز و بهترین عملکرد را داشته باشند.

هافبک پیشین استقلال گفت: همانطور که پیروزی برابر الهلال استقلال را به لیگ آسیا بازگرداند، پیروزی برابر سپاهان هم می‌تواند این تیم را به کورس قهرمانی در لیگ برتر بازگرداند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 14
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:27 - 1398/01/21
ایران فقط تیم پیروزی استقلال نیست!!!
Iran, Islamic Republic of
12:40 - 1398/01/21
آفرین استقلال واقعی فقط با بکش زیرش موفقه خخخخخ مثل همون استقلال با سایپا
Canada
12:41 - 1398/01/21
اصلا جنبه برد و باخت رو ندارید ..وقتی میبازید زمین و زمان رو در باختتون‌دخیل میدونید الا خودتون‌...وقتی یه بازی رو میبرید فقط از پتانسیل خودتون میگیدو (این نه منم .نه من‌ منم این عضلات گردنم .این سر واینم بدنم) تعریف و تمجید ...خب یه سوالل .این این استقلال واقعی بود چرا توی دربی استقلال واقعی رو نشون ندادید ..حتما به فرچیپ گفتن پنالتی رو یه جوری بزن گل نشه ..مگه مجبورین مصاحبه کنید وقتی بلد نیستی عزیزم
Iran, Islamic Republic of
12:53 - 1398/01/21
آحه مشنگ خودت میگی دربی یه نگاه به تیم مقابل بکن یخورده به اسمش دقت کن میخوای تیمت مثل بازی الهلال بشه!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
13:10 - 1398/01/21
چرا خفع نمیشین شما کیسه ها!!!!بسه دیگه
Iran, Islamic Republic of
13:36 - 1398/01/21
باز گنده اومدن ها شروع شد. کافیه یک بازی ببازن تا باز دوباره همگی دسته جمعی بجای صدر برن علی صدر.
Iran, Islamic Republic of
14:10 - 1398/01/21
بروعمو تیم الهلال فقط سایه ای ازتیم دوسال پیشه خیلی صعیف شده وگرنه کیسه سوراخ بود الآن اگرکیسه باپرسپولیس بازی کنه بیشترازدربی گل میخوره با یه بردشانسی جوگیرنشو
Iran, Islamic Republic of
14:14 - 1398/01/21
بنده خداالهلال مالی نبود اگه کیسه جرات داره یک دف دیگه دوربربرنوآفتابی شه ببین چجورسولی سوراخش میکنه .آبییه ریزگردی خخخخخخخخخخخخ شفرت قهقهقهقهقه پریدم از خنده به ارهای یاسوجی وای کمم
Iran, Islamic Republic of
14:53 - 1398/01/21
الهلال واقعی توی لیگ عربستان بود ن اونی که مقابل اسدقلال بازی کرد.
United Arab Emirates
15:13 - 1398/01/21
خخخخخخ بزرگیتون را هم دیدیم از بازی با الدوحیل و سایپا و دربی هههههه جوگیرهای بدبخت
Iran, Islamic Republic of
23:31 - 1398/01/21
اره روح استقلال بود بازی میکرد جون عمش
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج