دستمزد هنگفت مدونا برای اجرا در یوروویژن
۸۵۰۲۲۳
۲۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۲
۴۷۲۳ 
دستمزد مدونا برای اجرای دو ترانه در "یوروویژن" 1.5 میلیون دلار خواهد بود

ایران آرت: مسابقه بین‌المللی آواز یوروویژن هر سال در اروپا برگزار می‌شود و در آن خواننده‌هایی که رویای شهرت در سر دارند با هم رقابت می‌کنند. امسال این رقابت در تلآویو برگزار خواهد شد.

دستمزد هنگفت مدونا برای اجرا در یوروویژن

قرار است مدونا در مراسم امسال که ماه دیگر آغاز می‌شود، به عنوان هنرمند میهمان به روی صحنه برود و دو ترانه اجرا کند. او برای این اجرا یک و نیم میلیون دلار دریافت خواهد کرد.

اهالی موسیقی از بیش از 40 کشور در این رقابت شرکت می‌کنند.

این در حالی است که دور جدید یوروویژن که در اسرائیل برگزار می‌شود از سوی هنرمندان بسیاری از کشورها از جمله هنرمندان بریتانیایی و سوئدی تحریم شده است.

اواخر سال گذشته میلادی حدود 140 هنرمند خواستار تحریم مسابقه بین‌المللی آواز یوروویژن 2019 شدند. در بین افرادی که این نامه را امضا کردند شش هنرمند اسرائیلی نیز حضور دارند.

در این نامه نوشته شده است: "ما هنرمندانی از اروپا و ورای آن هستیم که این نامه را امضا کرده‌ایم و از درخواست هنرمندان فلسطینی برای تحریم مسابقه بین‌المللی آواز یوروویژن 2019 به میزبانی اسرائیل حمایت می‌کنیم.

تا زمانی که فلسطینی‌ها نتوانند از آزادی، عدالت و حقوق برابر برخوردار باشند، هیچ تجارت معمولی با تل‌آویو که حقوق اولیه فلسطینی‌ها را نقض می‌کند، نباید صورت بگیرد."

راجر واترز، موسیقیدان، کن لوچ، کارگردان و یان مارتل، نویسنده از جمله افرادی بودند که این نامه را امضا کردند.

در ماه جاری میلادی نیز بیش از 170 هنرمند و سلبریتی سوئدی با امضای نامه‌ای اعتراضی خواستار تحریم مسابقات یوروویژن اسرائیل شدند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج