برگزاری تمرین ریکاوری پرسپولیسی‌ها در دبی
۸۵۰۲۶۱
۲۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۲
۲۰۱۱ 
تیم فوتبال پرسپولیس برنامه ریکاوری و تمرین بعد از بازی خود را امروز چهارشنبه در شهر دبی امارات انجام داد.

سایت باشگاه پرسپولیس: سرخپوشان امروز چهارشنبه در امارات تمرین صبحگاهی داشتند. طبق برنامه با وجود آنکه بازی شب گذشته به ساعت 21:30 به وقت امارات پایان یافته بود، صبحانه برای ساعت 8 صبح تدارک دیده شد. اعضای تیم ساعت 9 هتل را برای حضور در محل تمرین ترک کردند و برنامه تمرین از ساعت 9:30 آغاز شد.

* شروع کار با گرم کردن و مراحل چهارگانه بود که به عبور از میان و روی موانع با سرعت‌ها و فشار متفاوت زیر نظر مارکو استیلینوویچ انجام شد.

* در ادامه، بازیکنان دو گروه شدند. نفراتی که بازی کرده بودند زیر نظر برانکو ایوانکوویچ به پاسکاری، دویدن دور زمین و انجام کشش پرداختند. سایر نفرات هم زیرنظر کریم باقری و زلاتکو ایوانکوویچ در بخشی از زمین بازی فوتبال انجام دادند.

* احمد نوراللهی امروز از تمرین با تیم معاف بود و دور زمین به راه رفتن و دویدن نرم پرداخت.

* در پایان تمرین امروز، به بازیکنان اعلام شد، ساعت 12 برای ناهار با وسایل خود در رستوران حاضر باشند تا پس از صرف ناهار راهی فرودگاه شوند و با پرواز ساعت 15 به وقت امارات راهی تهران شوند.

* طبق اعلام فرودگاه امام خمینی (ره) این پرواز در ساعت 17:40 به وقت تهران به زمین خواهد نشست.

* ایرج عرب مدیر عامل باشگاه پرسپولیس که روز دوشنبه راهی امارات شده بود با کاروان تیم، به تهران باز می‌گردد.

* سرخپوشان تا بازی با سایپا، دو جلسه تمرین هم در ورزشگاه شهید کاظمی انجام می‌دهند. این بازی در چارچوب دیدارهای هفته بیست و پنجم مسابقات لیگ برتر از ساعت 19 روز شنبه 24 فروردین در ورزشگاه آزادی انجام خواهد شد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج