جزئیات بازداشت پیمانکار آزادراه تهران - شمال
۸۵۰۲۸۶
۲۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۸
۷۲۶۴ 
حاجی رضا شاکرمی دادستان البرز در روزهای گذشته از صدور دستور جلب برای یکی از پیمانکاران آزاد راه تهران – شمال خبر داد و گفت پرونده‌ای برای رسیدگی به اتهامات او تشکیل شده است.

رویداد 24: حاجی رضا شاکرمی دادستان البرز در روزهای گذشته از صدور دستور جلب برای یکی از پیمانکاران آزاد راه تهران – شمال خبر داد و گفت پرونده‌ای برای رسیدگی به اتهامات او تشکیل شده است.

آنگونه که شاکرمی گفته فردی که جلب شده، پیمانکار آزادراه در بخش سرخ دره بوده زیرا اقدامات او باعث شده سیل به سمت یکی از روستا‌ها برود. به گفته دادستان البرز، پیمانکار آزادراه تهران - شمال در منطقه سرخ دره، با بیل مکانیکی شرکت را در اختیار افراد محلی قرار داده و بستر رودخانه را تصرف می‌کردند.

بررسی ها نشان می‌دهد پیمانکاری که جلب شده، یکی از پیمانکاران بنیاد مستضفعان بوده است. این پروژه از سال ۷۵ آغاز شده و از سال ۹۴ بنیاد مستضعفان اجرای پروژه را برعهده گرفته است. سعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان پیش از این گفته بود در منطقه یک آزادراه ۱۱ پیمانکار مشغول کار هستند.

یک مقام مسئول در بنیاد مستضفعان درباره دستور جلب پیمانکار آزاد راه تهران شمال می‌گوید: در آزادراه تهران شمال تعداد زیادی پیمانکار مشغول فعالیت هستند و پیمانکار ما پیمانکار دیگری را استخدام کرده، زیرا قسمت‌های مختلف بتن ریزی، آماتور بندی و ایمن سازی و ... هر کدام افراد متخصص خود را می‌خواهد.

این مقام مسئول گفته پیمانکار آزادراه تهران شمال با توجه به بارندگی‌های اخیر با بخشدار آسارا به مشکل برخورد کرده بود و زمانی که بخشدار از او تقاضای بیل مکانیکی می‌کند که متعلق به پیمانکار دست دوم بوده، او راضی نشده و باعث عصبانیت بخشدار می‌شود و به علت عدم همکاری تقاضای بازداشت نامبرده را می‌کند که در پی آن با تشکیل جلسات متعدد و همکاری‌های دیگری که صورت گرفته، موضوع منتفی شده و بازداشتی صورت نمی‌گیرد.

بنیاد مستضعفان همچنین گفته پیمانکار منطقه به پیمانکار دسته دوم خود تذکر می‌دهد که در ادامه همکاری‌های متعددی با بخشدار آسارا انجام می‌شود؛ از جمله برای بازگشایی مسیر انتقال آب بین تونل‌های دوم و سوم جاده چالوس در حاشیه سد امیر کبیر که خارج از حوزه فعالیت شرکت قرار گرفته، یک دستگاه بیل مکانیکی پیکور دار و یک دستگاه لودر در اختیار بخشداری قرار می‌دهد و یک لودر نیز برای بازگشایی مسیرهای روستایی به همراه دو دستگاه کمپرسور در اختیار بخشدار قرار گرفته است.

انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:27 - 1398/01/21
اخه بنیاد که اینکاره نیست واقعنکه ...
Moldova, Republic of
14:37 - 1398/01/21
معلوم نیست کدوم بدبخت رو یقه کردن وگرنه اینا عرضه گرفتن یقه بالایی ها و کسایی که بهشون وصلن رو ندارن
Iran, Islamic Republic of
14:42 - 1398/01/21
بنیاد مستضعفان به عنوان یک پیمانکار پروژه رو تحویل گرفته بعد داده به یه پیمانکار دیگه اون هم باز پروژه رو داده به یه پیمانمار دوم !!!!!!!!!؟؟؟؟
به خاطر همینه که پروژه از سال 75 شروع و هنوزم تموم نشده
چه بخور بخوری هم شده اون وسط
Iran, Islamic Republic of
15:35 - 1398/01/21
جالب اینجاست که از سال 75 آغاز شده و از سال 94 دوباره آغاز شده!!
19 سال در حال ساخت !! چقد هزینه شده و این پولا کجا رفته خدا بزنه به گردن خودشو زنو بچشون.
Iran, Islamic Republic of
15:41 - 1398/01/21
بنیاد مستضعفان هم مگه کار پیمانکاری میگیره؟!
Iran, Islamic Republic of
16:12 - 1398/01/21
خود سعیدی کیا باید جواب پس بده
Iran, Islamic Republic of
19:27 - 1398/01/21
بنیادهایی که برای کمک به مردم مستضعف بوجود آمدن حالا کارشان شده چاپیدن ملت مستضعف
United Arab Emirates
23:25 - 1398/01/21
هرچی میکشیم از همین پیمانکار های بزن و درو هستیم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج