جمع‌آوری متکدیان تهران تا سه ماه آینده
۸۵۰۲۹۹
۲۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۶
۶۵۰۷ 
فرماندار تهران ضمن اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای جمع آوری متکدیان گفت: تا سه ماه آینده با همکاری دستگاه‌های ذی ربط و شهروندان متکدیان و کودکان کار از سطح شهر جمع آوری و ساماندهی می‌شوند.

خبرگزاری میزان: فرماندار تهران ضمن اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای جمع آوری متکدیان گفت: تا سه ماه آینده با همکاری دستگاه‌های ذی ربط و شهروندان متکدیان و کودکان کار از سطح شهر جمع آوری و ساماندهی می‌شوند.

عیسی فرهادی ضمن اظهار داشت: مجموعه ساماندهی این افراد در منطقه ۹ تهران ایجاد شده است و در حال حاضر نیز متکدیان در سطح شهر به حداقل رسیده‌اند، ولی برای پایتخت وجود همین تعداد هم مناسب نیست و در این خصوص اعتباراتی نیز تخصیص پیدا کرده است که امیدواریم در آینده اقدامات خوبی صورت بگیرد.

وی افزود : ما سال گذشته با همکاری منطقه ۶ و ۱۱ شهرداری تهران و همین‌طور با تعامل با پلیس توانستیم ساماندهی دست‌فروشان را انجام دهیم که موجب رضایتمندی کسبه و دست‌فروشان نیز شده بود.

فرماندار تهران تصریح کرد: با همکاری شهرداری و دیگر بخش‌های مربوطه مجتمع ساماندهی کودکان کار و متکدیان فعال است و باید همکاری دستگاه‌های مختلف را در این خصوص جلب کنیم تا نسبت به جمع‌آوری متکدیان اقدام شود.
فرهادی به هم

کاری مردم در این خصوص اشاره کرد و گفت: بار‌ها اعلام شده است که نباید به کودکان کار و متکدیان کمک شود و کمک‌های خود را باید شهروندان به خیریه‌ها و نهاد‌های قانونی در این خصوص بدهند تا از آن طریق اقدامات لازم صورت بگیرد. البته اکثر متکدیان تهران از اتباع دیگر کشور‌ها هستند.

وی گفت: امیدواریم در سه ماه آینده بتوانیم چهره شهر را از حضور متکدیان پاک کنیم.

انتشار یافته: 15
در انتظار بررسی:0
France
15:07 - 1398/01/21
چرا جمع اوری متکدیان تاسه اینده ؟ایا این امکان نداره از همین امروز جمع اوری شوند.تاسه اینده این پدرسوخته ها سه یرایرمیشوند.ازهمین حالا نسبت به جمع اوری انهااقدام کرده واین ها رابه اردوگاه اجباری صادرکنیم تامشغول کارشوند.اگه نشد به پاکستان یاهندوستان تبعید کنیم.!
Iran, Islamic Republic of
15:09 - 1398/01/21
چیزیست که ماست که بر ماست تا زمانیکه یک مشت افراد تعصبی هست اینها هستند هرچی توضیع می دی که اینها همه برنامه ریزی شده زیر نظر افرا د و باندخاص کار می کنند تا بهشان تذکر میدی میگه من برای رضای خدا کمک می کنم تا زمانیکه این افراد نادان هستند وضع بهتر ازین نمیشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۱
واقعا
Iran, Islamic Republic of
15:12 - 1398/01/21
من که به متکدیان پول نمیدم ....ولی اصلا به نهادهای قانونی هم نمیدم ...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۱
دمت گرم
Iran, Islamic Republic of
15:24 - 1398/01/21
چرا فقط تو تهران باید جمع بشن ؟توکل ایران اینها باید ریشه کن بشن ....
Iran, Islamic Republic of
15:29 - 1398/01/21
بفکر اخراج افغانی ها هم باشین برای ما معضل شده اند.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۱
دوست عزیز چکار افغانی ها داری . ماها خودمون معضل خودمون شدیم . خودمون به خودمون بد میکنیم . انسانیت کجا رفته ؟؟؟؟ ما خودمون از افغانیا بدتریم . این یه واقعیته . اگه درست نشیم از اینی که هستیم بدتر و بدتر میشیم .
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۱
هزاران ترلیون بارلایک داری
Iran, Islamic Republic of
15:32 - 1398/01/21
با این سیل که خونه هارو ویرون کرده تعداد متکدیان بیستر هم شده نه تنها در تهران بلکه در تمام ایران
Iran, Islamic Republic of
16:14 - 1398/01/21
لابد میخواهید به متکدیان مرخصی اجباری بدید وبعد از یکی دو ماه بسته تکدی گری پیشرفته تری برای پایتخت فراهم کنید . شماها عرضه جمع کردن گداهای ثروتمند سر چهارراه ها را هم ندارید .سیدمجتبی
Iran, Islamic Republic of
17:26 - 1398/01/21
تو بهشت زهرا خیلی زیادن به بهونه فاتحه فرستادن پول فاتحه میخوان و مزاحمت ایجاد می کنن, اینارو هم جمع کنید.
United Arab Emirates
17:28 - 1398/01/21
باسلام. این متکدیان بچه کوچولوهای در بازار تهران بزرگ نزدیک ۶۰ نفرهستند و اصالت پاکستانی اند و این بچه ها همیشه الوده و کثیف میگردند ونزدیک ۶ نفر گردن کلفت دارند وقتی صبح میشود این بچه ها اکثرا دختر هم هستند و ساعت ۶ بیرون میکنند و دنبال گدایی با کاسه یا کارتن دستشون هست جمع میکنند وروزی نزدیک سیصد یا چهارصد هزار تومان جمع میکنند معلوم نیست این پولها کجا میره وکجاها استفاده میشه- زین العابدین فرمانی از تهران
Iran, Islamic Republic of
20:28 - 1398/01/21
دوروزه میشه کل این شیادان رو جمع کرد.
Iran, Islamic Republic of
00:55 - 1398/01/22
فرارکنید ماشین گداخونه امد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج