قرارداد هنگفت نایکی با پدیده ۱۴ ساله دورتموند!
۸۵۰۳۴۶
۲۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰
۳۷۶۴ 
این روزها درخشش یک ستاره 14 ساله در تیم زیر 17 ساله های دورتموند، چشم ها را به خود خیره کرده است.

ورزش سه: به نقل از بیلد، امروز یوسوفا موکوکو، پدیده 14 ساله بروسیا دورتموند تبدیل به یکی از چهره های تبلیغاتی برای کمپانی نایکی شد.

ستاره تیم زیر 17 ساله های دورتموند که در 49 بازی برای این تیم توانسته 76 گل به ثمر برساند، مورد توجه بارسلونا و پی اس جی نیز قرار دارد و این نشان می دهد که امضای قرارداد او با کمپانی نایکی بی دلیل نبوده است. قراردادی که برای نایکی 10 میلیون یورو هزینه در پی خواهد داشت که برای یک بازیکن 14 ساله، رقم هنگفتی محسوب می شود.

قرارداد هنگفت نایکی با پدیده ۱۴ ساله دورتموند!

در فصل جاری موکوکو در 36 بازی که برای دورتموند در بوندسلیگای زیر 17 ساله ها انجام داده، زننده 21 گل بوده است. موکوکو به دلیل اینکه هنوز به سن قانونی نرسیده، نمی تواند با دورتموند قرارداد حرفه ای امضا کند و در واقع قرارداد او با نایکی، اولین قرارداد تبلیغاتی او در فوتبال محسوب می شود.

رقم دقیق قرارداد، یک میلیون یورو است ولی در پایان مدت قرارداد و با توجه به بندهای موجود، دریافتی او تا 10 میلیون یورو نیزخواهد رسید.

قطعا حضور موکوکو در تیم بزرگسالان دورتموند و نیز بازی او برای تیم زیر 16 ساله های آلمان، یکی از همان بندهای موجود در قرارداد است که باعث افزایش دریافتی های او خواهد شد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج