پاسخ مثبت آندر هررا به پیشنهاد پاری سن ژرمن
۸۵۰۴۵۵
۲۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۳
۳۱۳۴ 
هافبک محبوب طرفداران منچستریونایتد ترجیح داده است به پروژه پاری سن ژرمن ملحق شود. اگر اتفاق عجیبی رخ ندهد، او تابستان آینده راهی لوشامپیونه خواهد شد.

طرفداری: آندر هررا، هافبک منچستریونایتد برای بازی کردن در پاری سن ژرمن از فصل ۲۰-۲۰۱۹، با این تیم به توافق شخصی دست یافته است.

به گزارش سیمون استون خبرنگار BBC، قرارداد این هافبک اسپانیایی با شیاطین سرخ در پایان فصل جاری به اتمام می‌رسد و با بی نتیجه ماندن مذاکرات طرفین، هررا‌ آماده است تا ماجراجویی جدیدی را در فرانسه آغاز کند و اگر اقدام لحظه آخری از سوی یونایتد صورت نگیرد، این انتقال نهایی خواهد شد.

پاسخ مثبت آندر هررا به پیشنهاد پاری سن ژرمن

به توافق نرسیدن بر سر دستمزد هفتگی باعث شده است تا بازیکنی که در سال ۲۰۱۷ جایزه بهترین بازیکن سال منچستریونایتد را کسب کرد، تصمیم به ترک اولدترافورد بگیرد. قرارداد این بازیکن پس از پیوستن به منچستریونایتد در سال ۲۰۱۴ هرگز تمدید نشد و او همان دستمزدی را دریافت می‌کرد که در فصل اول به او پرداخت می‌شد: ۷۵ هزار پوند در هفته.

هررا به تازگی در مصاحبه با ABC از اختلاف نظر خود و مدیران منچستریونایتد گفته بود. او تا کنون طی ۱۸۷ بازی برای منچستریونایتد، ۲۰ بار موفق به گلزنی شده است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج