فراکسیون امید تصمیم به گرم کردن خود گرفت!
۸۵۰۵۱۰
۲۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۴
۳۷۱۹ 
در حالی که دهمین دوره مجلس آخرین سال فعالیت خود را سپری می‌کند، رئیس فراکسیون امید گفت: این فراکسیون در تدارک طرح برای ساماندهی مشکلات اقتصادی است.

روزنامه کیهان نوشت: در حالی که دهمین دوره مجلس آخرین سال فعالیت خود را سپری می‌کند، رئیس فراکسیون امید گفت: این فراکسیون در تدارک طرح برای ساماندهی مشکلات اقتصادی است.

محمدرضا عارف در گفت‌وگویی اظهار داشت: مطمئناً با تجربه‌ای که از سال 97 داشتیم ان‌شاءالله مشکلات در سال جدید کمتر خواهد شد و سعی می‌کنیم مشکلات اقتصادی را مدیریت کنیم.

وی افزود: کاری که ما در فراکسیون امید هم در این راستا انجام دادیم، تشکیل یک کمیته ویژه بود که به طور جدی برای اینکه بتوانیم سال 98 را دنبال کنیم امور را دنبال و موارد را پیگیری کنند.

عارف گفت: ما در تلاشیم بتوانیم با ارائه طرحی در کمیته مزبور، در ساماندهی مسائل اقتصادی مردم کمک کنیم.وی با بیان اینکه این طرح از سوی کمیته فراکسیون امید، ارائه خواهد شد، گفت: قاعدتاً اگر به موارد مورد بحث در این کمیته منتهی به طرح شود انتظار همکاری بقیه نمایندگان را هم داریم.

رئیس فراکسیون امید خاطرنشان کرد: حتماً ما مسائل و مشکلات مردم را پیگیری می‌کنیم و در همین رابطه نیز 5 کمیته جدید تشکیل دادیم که 3 کمیته آن درباره مسائل جاری است که امیدواریم ظرف این روزها به نتیجه برسیم و گزارشی هم به مردم دهیم.

عارف با اشاره به اینکه گرانی یک واقعیت در جامعه است، بیان کرد: خوشبختانه مردم هم با سعه صدر تحمل کردند و ما هم صمیمانه تشکر می‌کنیم؛ امیدواریم که سال جاری سال خوبی برای وضعیت اقتصادی کشور و مردم باشد.

یادآور می‌شود عمر دهمین دوره مجلس، خرداد سال آینده به پایان می‌رسد و انتخابات مجلس، اسفند (10 ماه دیگر) برگزار می‌شود.

متأسفانه در طول 3 سال گذشته، عمده وقت اعضای فراکسیون امید به سیاسی‌کاری و حاشیه‌سازی گذشته و کمتر به مشکلات اقتصادی مردم پرداخته شده است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
07:43 - 1398/01/22
طرفدارهای اصلاح طلبا، آماده باشند که آقایون دوباره پول بگیرند و لیست بدهند و آنها هم رای بدهند. وقاحت این اصلاح طلبا از حد گذشته.
Iran, Islamic Republic of
08:17 - 1398/01/22
تا فساد هست اقتصاد درست نخواهد شد
Iran, Islamic Republic of
08:27 - 1398/01/22
ایندفعه زیاد امیدوار نباشید چونکه اکثریت در انتخابات شرکت نخواهند کرد.حالا هر گروهی که باشه.
Iran, Islamic Republic of
09:56 - 1398/01/22
تازه یادتان افتاده به مشکلات اقتصادی مردم؟شما که فقط دنبال حصر و دختران خیابان انقلاب و ورزشگاه رفتن خانمها و
....... از این دست و حاشیه ها بودید حالا چون نزدیک انتخابات شده تازه میخواهید به مشکلات اصلی مردم بپردازید ؟فکر نمیکنید دیر از خواب بیدار شدید!!
Iran, Islamic Republic of
11:18 - 1398/01/22
انقدرگرم کنن تابسوزن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج