توطئه شیطانی کارگر نظافتچی برای زن صاحب‌خانه
۸۵۰۵۲۲
۲۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۶
۲۲۳۵۰ 
زن میانسال که برای نظافت شب عید یک کارگر را از کنار خیابان به خانه‌اش برده بود نمی‌دانست قربانی وسوسه‌های شیطانی او خواهد شد.

روزنامه ایران: زن میانسال که برای نظافت شب عید یک کارگر را از کنار خیابان به خانه‌اش برده بود نمی‌دانست قربانی وسوسه‌های شیطانی او خواهد شد.

 اواخر اسفند 97 زنی میانسال به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ رفت و به مأموران گفت: در خانه‌ام نشسته بودم و سریال مورد علاقه‌ام را تماشا می‌کردم که متوجه سر و صدایی از حیاط شدم؛ اول توجهی نکردم، اما دقایقی بعد ناگهان از داخل اتاقی که بالکن داشت، مردی جوان که صورتش را پوشانده بود وارد اتاق پذیرایی شد.

ترسیده بودم و می‌خواستم با فریاد از همسایه‌ها کمک بخواهم که ناگهان مرد نقابدار به سمت من حمله‌ور شد و در حالی که کتکم می‌زد با تهدید چاقو گفت که اگر سر و صدا کنم مرا خواهد کشت؛ سپس با نوارچسب دست و پایم را بست و به داخل اتاقی رفت که من طلاهای خودم را در آنجا نگهداری می‌کردم؛ پس از سرقت طلاها و پول‌های نقد داخل خانه فکر می‌کردم که از خانه فرار کند اما وی به طرف من آمد و با تهدید چاقو و ضرب و شتم مرا مورد آزار و اذیت قرار داد.

در آن شرایط که دست و پایم بسته بود قادر به انجام هیچ کاری نبودم.با توجه به اظهارات این زن 50 ساله، کارآگاهان اداره شانزدهم اطمینان پیدا کردند که سارق کاملاً به شرایط زندگی و همچنین محل نگهداری طلاها آشنایی داشته؛ بنابراین در ادامه، تحقیقات از اطرافیان مالباخته در دستور کار قرار گرفت و کارآگاهان اطلاع پیدا کردند مدتی پیش جوانی 30 ساله برای نظافت، چند روز در خانه این زن حضور داشته است.

در تحقیقات تکمیلی مشخص شد که شاکی بدون هرگونه شناختی درباره این شخص یا درخواست از شرکت‌های خدماتی این جوان را به‌عنوان کارگر به خانه خود آورده است.در ادامه تحقیقات کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی با تحقیقات میدانی و بررسی تصاویر به‌دست آمده از دوربین‌های مداربسته محدوده محل زندگی شاکی موفق به شناسایی خودروی پراید سفید رنگ متهم در شب سرقت شدند؛ با شناسایی خودرو، کارآگاهان مالک خودرو را در شهرستان کرج شناسایی کرده و اطلاع پیدا کردند که خودرو آخرین بار با شرایط اقساط و به‌صورت قولنامه‌ای به شخصی به‌نام امیرهوشنگ (34 ساله) فروخته شده است.

با شناسایی تصویر امیرهوشنگ به‌عنوان کارگر نظافتچی که چند روز در خانه شاکی حضور داشته، کارآگاهان با انجام اقدامات تکمیلی اطمینان پیدا کردند که امیرهوشنگ همان متهم پرونده است که با صورت پوشیده وارد خانه شده و پس از سرقت پول و طلاها وی را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

سرانجام با شناسایی مخفیگاه امیرهوشنگ در محدوده خیابان احسان در شرق تهران، کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی روز 19 فروردین اقدام به دستگیری وی کردند؛ امیرهوشنگ در تحقیقات اولیه منکر هرگونه سرقت و آزار و اذیت شاکی شد اما پس از پیدا شدن رشته دستبند متعلق به زن میانسال و همچنین اعلام نظریه پزشکی قانونی، به ناچار لب به اعتراف گشود و به سرقت و همچنین آزار و اذیت او اعتراف کرد.

متهم در اعترافاتش به کارآگاهان گفت: «به‌عنوان کارگر روزمرد صبح‌ها در خیابان منتظر می‌ماندم تا شاید کسی مرا برای کار ببرد. تا اینکه یک روز خانم میانسالی سراغم آمد و گفت که چند روزی برای نظافت و کارهای خدماتی نیاز به کارگر دارد. خانه او ویلایی و قدیمی است؛ طی چند روزی که در خانه‌اش کار می‌کردم متوجه شدم که او به تنهایی زندگی می‌کند و مقادیر قابل توجهی نیز پول و طلا در خانه دارد؛ از همان زمان بود که فکر سرقت پول و طلاهایش به سرم افتاد.

سرهنگ کارآگاه علی ولی‌پور گودرزی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با اعترافات صریح متهم به سرقت و همچنین آزار و اذیت جنسی شاکی قرار قانونی از سوی مقام قضایی صادر و متهم برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 27
در انتظار بررسی:0
Bulgaria
08:03 - 1398/01/22
حقتونه بیکارپسرگردان باشید بجای اینکه کاری کنی همیشه مورداعتمادباشی خودتوازنون خوردن انداختی
پاسخ ها
خخخخخ
United Arab Emirates
۰۹:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۲
بیکاری ام الفساد است
بکاری ماد تمام فساد هاست
این مرد مجرم است ولی مجرمتر از او تمام مسئولین هستند که باعث بیکاری در جامعه هستند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۳
بیکاری چیه طرف رو برای کار بردن فکر سرقت افتاده بعضی ها ذات شون کثیفه امثال این شخص عین عقرب هستن نیش زدن تو ذات کثیف شونه
اینها فقط باید اعدام بشن
مردک کثافت زدی مردی طلا ها و پول هاش رو گرفتی چکار خودش داشتی نامرد بیوجدان پس ذات تو کثافت خرابه
Iran, Islamic Republic of
08:07 - 1398/01/22
آخه چرا آدم باید اینقدر احمق باشه که تنها باشی زن هم باشی بعد بدی یه کارگر مرد بیاری؟فک کردی همیجور خونتو تمیز میکنه و بیخیال خودت میشه،؟لااقل یه خواهر زاده ای یا از بستگان یه کسی رو میاوردی پیشت که تنها نباشی. خودت میخواستی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۲
چرا جدیدا متجاوزین اعدام نمیشوند؟

لابد خود مردم باید قانون اجرا کنند

اینطوری دردسرش کمتر و ابروریزی نداره


باید امثال این آشغالها سلاخی کرد


حسینی باش نمایش بده بی سانسور
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۲
بله تقصیر همه است به جز اون بیشرف

اقلا درست بخون ببینی بعدا اومده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۲
کارگر مرد نبوده زن بوده خوبه تو تیتر هم گفته
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۳
نظرات امثال تو حال آدم رو بهم میزنه همه عین خودتون تصور میکنید
Iran, Islamic Republic of
08:33 - 1398/01/22
جرم و جنایت از در و دیوار میباره!
پاسخ ها
بدون نام
France
۱۴:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۲
بله جرم جنایت خیلی زیاد شده خصوصا تهران مشهد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۵
کاربر بدون نام 09/38لطفاً حال داری چنین مردم را اذیت میکنی، فکر کردم راست میگی، اولا اگر زن بوده چطور به زن صاحبخانه تجاوز کرده، دوم مگه زن میشه نامش امیرهوشنگ باشه، حالا من از کجا دوباره برگردم خبر را پیدا کنم بخوانم، عجب آدمی هستی، ایول
Iran, Islamic Republic of
08:53 - 1398/01/22
خدا لعنتش کنه مرد کثیف
پاسخ ها
بدون نام
United States
۱۰:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۲
پناه بر خدا، آخه پول و طلاها رو بردی، آزار جنسی چرا اونم ی پیرزن 50 ساله، باید اعدام کنن همچین موجود پستی رو
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۳
خودش هم یه پیرمرد 30 بوده
Iran, Islamic Republic of
09:04 - 1398/01/22
خود خانم مقصر هست مگه نمیدونه اینجا ایرانه . ؟ امنیت صفر برای زن تنها .
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۷
مگه پنجاه ساله پیرزنه زن هشتاد به بالا پبرزنه
United Arab Emirates
09:13 - 1398/01/22
لیلی جان بعداز چند روز اومده سرقت کرده نه موقع کار
Iran, Islamic Republic of
11:04 - 1398/01/22
باید با کتاب قانون زندگی کرد یعنی تمام این اتفاقاتی که افتاده هم درس عبرت بشه برای ادامه زندگی ماها در ضمن روابط خطرناک شده بنابراین به این آسونی در شهرهای بزرک بواسطه شناخت نداشتن از افراد که از تمام قشر به شهرهای بزرگ میان نمیشه اعتماد و رابطه برقرار کرد حتی به عنوان یک نظافت چی فرد غریبه بدون آگاهی از اون شخص به منزل یا حریم خوصی خود وارد کنیم چون بسیار اوضاع خطرناک شده انسان هم وسوسه و تحت شعاع افکار شیطانی حتی اگه طرف اولین بارش باشه و حتی سابقه کیفری و جزایی هم نداشته باشه .
Iran, Islamic Republic of
11:44 - 1398/01/22
چرا میگید از بیکاری خوب کار گیرش امد چرا دوزی کرد چرا تجاوز کرد این لیاقت تربیت کردن خوانوادش ومحیط ان حتما العین بلعین والسن بلسن جواب خنوادش از گسی دیگری میبره متمئن باشید
پاسخ ها
عروس عربها لنگیا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۲
دزدی عزیزم نه دوزی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۳
حالادیگه شما سواد داری ماشاالله
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۳
سوادت تو حلقم بابا
Iran, Islamic Republic of
13:28 - 1398/01/22
کرم ازدرخته
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۲
الله اکبر
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۳
درختاتون رو سم پاشی کن عزیزم
Iran, Islamic Republic of
23:01 - 1398/01/22
اشتباه ازصاحب خانه بوده پول طلا وسوسه داره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۴
لایک زنه مقصر .بایدباوی هم برخورد بشه
اخه زمینه جرم رامهیاکرده.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج