قطبی: با بازیکنانم برخورد شدید می‌کنم
۸۵۰۷۹۰
۲۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۶
۸۱۸۵ 
سرمربی فولاد خوزستان می‌گوید با بازیکنان خودش به خاطر درگیری با بازیکنان استقلال خوزستان برخورد می‌کند.

ایسنا: افشین قطبی، سرمربی فولاد خوزستان بعد از پیروزی سه بر یک تیمش مقابل استقلال خوزستان در نشست خبری اظهار کرد: به تمام هواداران و بازیکنان فولاد تبریک می‌گویم. بازی مشکلی داشتیم. سه گل خیلی زیبا را مشاهده کردیم. در چندین صحنه فوتبال ترکیبی‌ای را مشاهده کردیم. در چندین زمان بازی را از دست دادیم. بعد از دو بر یک شدن بازی هم تلاش کردیم و گل سوم را زدیم.

قطبی: با بازیکنانم برخورد شدید می‌کنم

وی با اشاره به درگیری بازیکنان و عوامل دو تیم در این دیدار گفت: واقعا از رفتار بازیکنان و برخی افراد ناراحت هستم. برخورد شدیدی با بازیکنان خودم می کنم که می توانستند عکس العمل خوبی داشته باشند. این رفتارها از فولادی که من می سازم دور هستند. بازیکنان من الگوی جوانان هستند.

سرمربی فولاد خوزستان گفت: تمام فوتبالی ها جمع شدن تا به سیل زده ها کمک کنند. مرحله اول کمک رسانی مهم است اما در مرحله دوم باید خانه مردم بازسازی و ترمیم شود. نباید مردم را رها کنند. برخی خانواده خود را از دست دادند. باید مردم را کمک کنیم تا زندگی خود را به شرایط عادی برگردانند. فکر می کنم زمان هایی بود که با صبر و سرعت زیاد بازی کنیم و گل او را به ثمر برسانیم. گل دوم هم با ضد حمله سریع به ثمر رسید. گل سوم هم گلی بود که ما منتظرش بودیم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج