حمید محمدی: از اختلاف عادل و میثاقی ناراحتم
۸۵۰۸۰۲
۲۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۲
۱۲۰۹۰ 
مجری جدید برنامه فوتبال ۱۲۰ گفت: بعید نیست که عادل بخواهد در سری جدید فوتبال ۱۲۰ همه را سورپرایز کند.

خبر ورزشی: بعد از اختلافات پیش آمده بین عادل فردوسی‌پور و محمدحسین میثاقی که باعث جدایی میثاقی از برنامه فوتبال ۱۲۰ شد، حمید محمدی اجرای این برنامه را برعهده گرفت. محمدی که سابقه سال‌ها همکاری با عادل در برنامه‌های مختلف را در کارنامه دارد، از این اختلاف ناراحت است. با محمدی که سه فصل اول فوتبال ۱۲۰ را هم اجرا می‌کرد، گفت‌وگویی انجام دادیم که می‌خوانید.

آقای محمدی چه شد که دوباره به فوتبال ۱۲۰ برگشتید؟

قبل از اینکه به این سؤال شما پاسخ بدهم می‌خواستم نکته‌ای را بگویم که دوست دارم حتماً از قول من بنویسید.

بفرمایید.

من اصلاً از اختلافات پیش‌آمده بین عادل و محمدحسین خوشحال نیستم و از صمیم قلب متأسفم. من سال‌ها با هر دو نفر همکاری کرده‌ام. با محمدحسین تقریباً همزمان شروع کردیم. البته من دو سال زودتر وارد ۹۰ شدم. عادل هم که استاد من است و در برنامه‌های مختلف با او کار کردم و بسیار دوستش دارم. به غیر از این موضوع نکته دیگری هم وجود دارد که از آن بسیار ناراحتم.

حمید محمدی: از اختلاف عادل و میثاقی ناراحتم

چه نکته‌ای؟

در این چند وقت طرفداران دو طرف که البته هواداران عادل بسیار بیشتر هستند، به یکدیگر فحاشی می‌کنند که واقعاً این موضوع اذیتم می‌کند. به فرض اینکه محمدحسین اشتباهی کرده باشد یا اختلافی با عادل داشته باشد، خانواده او چه گناهی کرده‌اند که باید فحش بخورند؟ این موضوع اصلاً برایم قابل هضم نیست. این دو سال‌ها کنار هم بودند، حالا تصمیم بر این شد که با هم کار نکنند. واقعاً معنی این فحاشی‌ها را نمی‌فهمم.

می‌خواهم این را بگویم حالا که با نظر مدیران ۹۰ تعطیل شده و قرار است فوتبال برتر پر و بال بیشتری بگیرد، اگر کسی از محمدحسین یا برنامه‌اش خوشش نمی‌آید خب تلویزیون را خاموش و یا کانال را عوض کند. الان هرکس برای خودش تریبون درست کرده و می‌آید فحاشی می‌کند که به هیچ‌وجه درست نیست. ضمن اینکه قطعاً و با اختلاف، عادل بهترین گزارشگر تلویزیون و محمدحسین میثاقی بهترین گزارشگر میدانی ما هستند. ببخشید دلم پر بود و توضیحاتم طول کشید.

خواهش می‌کنم. چه شد قبول کردید جانشین محمدحسین شوید؟

چون حالم با عادل و گروه بی‌نظیرش خوب است. بچه‌های فوق‌العاده‌ای که عاشق کارشان هستند. بلافاصله بعد از اینکه عادل تماس گرفت، من هم قبول کردم ۱۲۰ را اجرا کنم. ضمن اینکه من سه فصل اول این برنامه را اجرا کردم و با فضای برنامه و تیم عادل آشنا بودم. البته این را هم بگویم که از اول قرار بود محمدحسین میثاقی برنامه را اجرا کند، ولی در آن زمان منع قانونی داشت به همین دلیل عادل گفته بود تا زمانی که این مشکل رفع شود، تو اجرا کن که من هم قبول کرده بودم. بعد از فصل سوم من برای گویندگی خبر شبکه سه آمدم و مشکل محمدحسین هم برطرف شد که من از ۱۲۰ جدا شدم.

کار کردن با عادل چطور است؟

خیلی خوب. من به شخصه از کار کردن با عادل لذت می‌برم و چیز‌های زیادی از او یاد گرفتم. همه می‌دانند عادل در کار بسیار جدی و سخت‌گیر است، ولی در عین حال با بچه‌هایی که با او کار می‌کنند، ارتباط بسیار خوبی دارد و با همه آن‌ها رفیق است. کیفیت هر برنامه برای عادل بسیار مهم است و خوشحالم با این گروه بسیار حرفه‌ای و دوست‌داشتنی کار می‌کنم.

چرا خود عادل هیچ‌وقت ۱۲۰ را اجرا نکرد؟

راستش دقیق نمی‌دانم و هیچ‌وقت از او نپرسیدم، ولی فکر می‌کنم دلیلش این باشد که عادل نمی‌خواهد خیلی در معرض دید باشد و کلاً دوست دارد کمتر حضور داشته باشد و بیشتر دوست داشت تمرکزش را روی اجرای ۹۰ بگذارد.

برای برنامه امشب چه تغییراتی نسبت به قبل خواهید داشت؟

در کلیت برنامه فکر نمی‌کنم تغییری وجود داشته باشد و تنها تغییر جابه‌جایی مجری است (می‌خندد) البته از عادل بعید نیست که بخواهد همه را سورپرایز کند.

شما اجرا، خواندن نریشن و گویندگی را تجربه کردید. کدام یک را بیشتر دوست دارید و کدام سخت‌تر است؟

به طور حتم اجرا سخت‌ترین و در عین حال دلپذیرترین کار است و البته خواندن نریشن راحت‌ترین آن به حساب می‌آید.

در همه این سال‌هایی که کار کردید، سوتی جالب یا عجیبی داشتید؟

سوتی به آن شکل خدا را شکر نداشتم، ولی یک بار یک سوتی دادم که آن هم تقصیر عادل بود.

برایمان تعریف کنید.

ما طبق معمول هر هفته در ۱۲۰ قرعه‌کشی را با مهمان تلفنی انجام می‌دادیم. به عادل در گوشی گفتم مهمان این هفته چه کسی است، او گفت: «پپ»؛ البته منظورش عبدالله ویسی بود. وقتی عبدالله روی خط آمد ناخودآگاه یک لحظه به او گفتم آقای گواردیولا که بلافاصله فهمیدم چه اشتباهی کردم که واقعاً تقصیر عادل بود.

از آن‌جایی که شما به شدت منچستری هستید و عادل لیورپولی، برای هم کری نمی‌خوانید؟

عادل که نمی‌تواند کری بخواند، چون هیچ جامی نمی‌برند. آخرین باری که لیورپول قهرمان انگلیس شده، نمی‌دانم عادل چند سالش بود. دیگر این تیم که نمی‌تواند کری بخواند. البته من هر وقت به عادل می‌گویم آخرین بار کی قهرمان شدید، سکوت می‌کند و سرش را پایین می‌اندازد.

حرف آخر...

ممنون از تماس شما. دعا کنید دیگر شاهد این حواشی نباشیم. به نظرم همه ما باید صبور باشیم و احساسی تصمیم نگیریم و کاری نکنیم. زمان غول بزرگی است و خیلی از چیز‌ها را می‌خورد. زمان خیلی از مسائل را اثبات می‌کند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 15
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
21:20 - 1398/01/22
به فوتبال 120 sms بدید لطفا و از عادل فردوسی پور حمایت کنیم.
Iran, Islamic Republic of
21:22 - 1398/01/22
میثاقی می بایستی از عادل حمایت می کرد نه اینکه ازپشت خنجربزند.
پاسخ ها
بدون نام
Netherlands
۰۱:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۳
از طرف مردم حرف نزن
اون فقط دنبال حاشیه بود
همیشه مسائل اصلی را رها می‌کرد دنبال فرعی ها بود مثلا همه ازش خواستند برای حق پخش وقت بذاره تو‌برنامه تا این مسئله بسیار مهم و حیاتی برای فوتبال مطرح بشه و همه باشگاهها از این همه درآمد بهره مند بشوند و بطور کلی بیشتر مشکلات باشگاهها حل بشه اصلا به روی خودش نیاورد و صد تا مسائل اساسی دیگه را ول کرده بود تا ساعت چهار صبح میرفت هتل کیروش
اصلا به درد مسایل اساسی نمیخورد
Iran, Islamic Republic of
22:04 - 1398/01/22
من اجرای میثاقی را خیلی دوست داشتم اما از آدم زیر آب زن ام بدم میادعادل هر چی بود استاد میثاقی بود میثاقی نباید این کارو میکرد
Iran, Islamic Republic of
00:12 - 1398/01/23
اقا من که از زمانی این میثاقی نامرد ۱۲۰ اجرا کرد من حتی یک برنامشو نگاه نکردم ولی حالاکه اقای محمدی که خیلی دوستش دارم اجرا میکنه قول شرف میدم همه برنامه هاشو ببینم مگر بمیرم که نبینم
Iran, Islamic Republic of
01:06 - 1398/01/23
یعنی چی برنامه۹۰به خاطراین عادل پخش نمیکنیدشایدمرده بودبایدبرنامه روتعطیل کنیدمثل شفیعی مگه برنامه تعطیل شده
Iran, Islamic Republic of
04:06 - 1398/01/23
میثاقی اشتباه نکرده کارش رو انجام داده عادل هم شاهه کارش درسته حالا مسيرشون از هم جدا شده بیخیال
Iran, Islamic Republic of
05:03 - 1398/01/23
یاشاسین تراختور

یاشاسین عادل
Iran, Islamic Republic of
10:51 - 1398/01/23
اگه نود نباشه هر برنامه ای که عادل باشه رو مردم میبینن . و یه جوری میشه ۹۰
Iran, Islamic Republic of
12:34 - 1398/01/23
با فشار افکار عمومی میتونیم نود و عادل رو برگردونیم ؛ تا کی میخوایم ظلم رو ببینیم ؛ میثاقی باید تحریم شه ؛ باید اذیت شه ؛ هرکی هر کاری کرد و فکر کرد زرنگه ماهم فقط نگاه!!! هر کی هرکاری کرد انگار نه انگار !!!
تحریم میثاقی
زنده باد عادل
Iran, Islamic Republic of
13:05 - 1398/01/23
اولا که عادل فردوسی پور کجا و میثاقی
پاچه خوار کجا.اصلا قابل مقایسه نیستند
دوما دلیل اخراج عادل و همه میدونن .
تاثیر گذار ترین دلیلش تعدادی از نمایندگان
مجلس بودن که بارها تو برنامه توسط عادل
مورد لطف قرار گرفتند.آدنهایی که با استفاده
از قدرت و رانت میخواستن با خریدن امتیاز
شهرشان را وارد لیگ برتر کنند مثل پاس همدان
یا پیکان قزوین.تمام نمایندگان برای خود شیرینی
میخواستن وارد لیگ برتر شوند.و باقی ماجرا را
همه میدانند.و دلایل دیگه که فقط برمیگرده به
صداقت و درستکاری عادل.حالا این میثاقی میخواد
چطوری جای عادل و پر کنه من نمیدانم ولی از
همین الان با قبول این پست نشان داده که
آدم مطمئنی نمیتونه باشه . و به هیچ وجه مورد
حمایت مردم نخواهد بود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج