اهوازیان: نمایندگان، فرزندان خود را از آمریکا خارج کنند
۸۵۰۸۱۹
۲۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۳
۱۱۶۹۰ 
فرمانده دوران دفاع مقدس با اذعان به اینکه بازگو کردن خوبی‌ها باعث بصیرت مردم می‌شود، گفت: اگر بتوانیم خوبی‌ها را در یک جامعه بازگو و برای مردم روشنگری کنیم بسیاری از مشکلات کشور حل و‌ وضعیت کشور این‌گونه نمی‌شود.

خبرگزاری فارس: اهوازیان عصر امروز در مراسم سومین سالگرد شهادت شهید مدافع حرم جمال رضی در حرم مطهر شهدای این شهرستان با بیان اینکه انقلاب اسلامی آزادگی خود را مدیون خون پاک شهیدان است، اظهار کرد: انقلاب اسلامی در دوران دفاع مقدس شاهد شدیدترین حملات از سوی رژیم بعث بود که شهیدان، جانبازان و‌ رزمندگان با فداکاری خود باعث سربلندی انقلاب شده و اجازه جدایی یک متر از خاک وطن را به دشمن ندادند.

وی با اشاره به فتنه دشمن در سال ۸۸ گفت: در سال ۸۸ استکبار هر کاری برای بد جلوه دادن سپاه پاسداران انجام داد ولی در جریان سیل اخیر مردم وفاداری سپاه پاسداران را مشاهده کردند.

فرمانده دوران دفاع مقدس با اذعان به اینکه بازگو کردن خوبی‌ها باعث بصیرت مردم می‌شود، تصریح کرد: اگر بتوانیم خوبی‌ها را در یک جامعه بازگو و برای مردم روشنگری کنیم بسیاری از مشکلات کشور حل و‌ وضعیت کشور این‌گونه نمی‌شود.

فرمانده دوران دفاع مقدس با تأکید به اینکه نمایندگان فرزندان خود را از آمریکا خارج کنند تصریح کرد: کار نمایندگان در پوشیدن لباس پاسداری و دفاع از حق سپاه بسیار ارزشمند است ولی اگر آن‌ها فرزندان خود را از آمریکا خارج کنند بسیاری از مشکلات حل می‌شود.

اهوازیان با اشاره به بی‌بصیرتی عده‌ای از مسؤولان بیان کرد: نتیجه برجام حاصل بی‌بصیرتی عده‌ای مسؤولان است که کشور را به این روز دچار کردند این افراد ضدانقلاب نیستند، فقط معنای بصیرت را درک نکرده‌اند.

وی با بیان اینکه مسؤولان باید بدانند مردم ایران عزت دارند و نباید عزتشان زیر سؤال برود، افزود: وقتی مسؤولان فقط به دنبال توافق با اروپا بوده و نتیجه این می‌شود که در جریان سیل اخیر فرانسه به ایران ۴۰۰ تا پوتین می‌دهد که این کار اوج حقارت است.

فرمانده دوران دفاع مقدس با تأکید بر لزوم توجه مسؤولان به حرمت خون شهدا، گفت: کدخدای این دنیا امام زمان (عج) است نه آمریکا، مسؤولان باید جواب گوی خون شهدا در آخرت بوده و از اعمال خود دفاع کنند زیرا آن‌ها با خون خود به کشور عزت دادند ولی عده‌ای دارند عزت ملت را از بین می‌برند.

اهوازیان یکی از دلایل حضور ایران در سوریه را دفاع از امنیت ملی دانست و افزود: اگر مدافعان حرم و شهدا نبودند امنیت ملی ایران و شیعه به خطر می‌افتاد و ‌به همین دلیل مدافعان حرم رفتند تا جنگ را در سوریه تمام کنند.

وی با اذعان به اینکه سپاه پاسداران برای حل مشکلات در کنار مسؤولان هستند تصریح کرد: استکبار با ایجاد جنگ روانی و رسانه‌ای، پاسدار و مسؤولان را در مقابل هم قرار می‌دهد ولی استکبار بداند سپاه، مسؤولان و مردم در کنار یکدیگر بوده و تنها مشکل پاسداران با عده‌ای فقط بی‌بصیرتی آن‌ها است.

فرمانده دوران دفاع مقدس با اشاره به هدف مهم شهدا در جامعه گفت: مهم‌ترین هدف و‌ درخواست شهدا از مردم و مسؤولان بصیرت در جامعه است زیرا اگر جامعه‌ای دارای بصیرت باشد آن جامعه روبه‌پیشرفت می‌رود.

اهوازیان با بیان اینکه جامعه مسلمان باید در مقابل ظلم ایستادگی کنند اظهار کرد: مسلمانان باید حرف حق را زده و در مقابل ظلم در جامعه ایستادگی کنند زیرا باید در پیشگاه پروردگار جواب بدهند.

به گزارش فارس، شهید جمال رضی اهل آستانه‌اشرفیه، روز شنبه ۱۸ فروردین ماه سال 1395 در حین مأموریت مستشاری در سوریه به فیض شهادت نائل آمد که از وی دو فرزند پسر به یادگار مانده است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 26
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
22:37 - 1398/01/22
بچه هاتون اون ور تو کشور متخاصم دارن عشق و حال میکنن،مردم ایرانم روز به روز بدبختر میشن،پس بدبختی مردم واسه کسایی که بچه هاشون اونوره اصلا مهم نیس،لعنت به همگیتون
Iran, Islamic Republic of
22:39 - 1398/01/22
چرا باید فرزندان مسولین تو آمریکا باشن وبه خاطر اونا مردم باید فشار رو تحمل کنند آخه واقعا چرا ...
Iran, Islamic Republic of
22:58 - 1398/01/22
روح این شهید با ذکر صلوات شاد .واما درود بر این آقا واقعا اگر مسولین راست میگویند که با مردم و نظام هستند چرا فرزندان خود را از آمریکا فرا نمی خوانند
Iran, Islamic Republic of
23:20 - 1398/01/22
خدالعنت کندهرمسولی راکه باپول این ملت بچه هایشان رابفرستندامریکا
Iran, Islamic Republic of
23:32 - 1398/01/22
دولت آمریکا اکثرا به فرزندان جاسوسان خود ویزا میدهد وزمینه حضور آنها را در آمریکا فراهم میکند وبه نوعی از فرزندان جاسوسان خود به عنوان گروگان استفاده میکند که جاسوسان تمرد نکنند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۳
زدی به هدف، شیر مادر حلالت باشه
Iran, Islamic Republic of
23:34 - 1398/01/22
نمایندگان اول فرزندان نخبه خودشون رو میفرستند
بعد زنشون رو میفرستند،به همراه دایی بچه ها
بعد هم خودشون با کلی ،پول حلال و شرافت مندانه که در دوران نمایندگیشون در آوردن،میرن و زندگی جدیدی رو آغاز میکنند
ضمنا این پول ها کاملا سالم و بدون رانت و استثناء بدست آمده
یاعلی
Iran, Islamic Republic of
23:53 - 1398/01/22
اگرشخصیت شرف داشته باشن نمایندها این کاررومیکنند
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۰۸:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۳
فرزندانشان.امريکا.هستندخودشون. ...
Iran, Islamic Republic of
00:11 - 1398/01/23
خانوم ابتکارتورومیگن اگه بشنوی
پاسخ ها
خودم
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۳
خانم ابتکار که پدر بچه هاش یک امریکایی شهیدپرور هست
Iran, Islamic Republic of
00:18 - 1398/01/23
احسنت
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۳
اشتباه کردن لباس پوشیدن چکار به بچه ها دارید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۳
سنی دیللر اقا نماینده
Iran, Islamic Republic of
00:20 - 1398/01/23
اگرسرمایه هایی که بردیدتوی آمریکا واروپاسرمایه گزاری کردی دوباره بیارید به داخل مملکت وفرزندان ونوخبگان مان برگردن ایران آباد می شود
Iran, Islamic Republic of
00:28 - 1398/01/23
احسنت سردار این مسولین چه در مجلس و یا دولت و یا هر جای دیگر فقط حرف می زنند. فقط افراد با غیرتی همانند شما هستند که حرف و عملشان یکی است. به نظر ملت ایران همه این افراد نباید هیچ پستی در ایران باشند. چون به دلیل حضور فرزندانشان در کشورهای غربی در حقیقت این دوستان در واقع جاسوس دولت‌های غربی هستند. خدا یا مددی کن تا از دست این ایادی اجنبی در امان بمانیم.
Iran, Islamic Republic of
00:40 - 1398/01/23
اگه بده چرا فرستادن اونجا اگه خوبه چرا جنگ همین
Iran, Islamic Republic of
00:45 - 1398/01/23
اخی هنوز دلشون وا نشده بزارید یه کم دیگه تفریح کنند گوگولی ها
Iran, Islamic Republic of
01:37 - 1398/01/23
خودشان که هیچ وقت این کار را انجام نمی‌دهند.
Iran, Islamic Republic of
02:07 - 1398/01/23
سلام به همگی
آفرین بصیرت را سر لوحه کارتان ادامه دهید انشاءالله بقیه امورات درست می‌شود
Iran, Islamic Republic of
09:09 - 1398/01/23
نظرشماپس ازتاییدکدخدابه اشتراک گذاشته میشه...همیشه اینومیزنه واسه نظرات من وهیچوقتم به اشتراک نزاشتین..چون حرف حق میگم وحرف حق هم تلخه؟من خودم رزمنده دوران دفاع بودمه بخدا...چرامیترسی ازپخش نظرات دیگران اخه؟ادم عصبی میشه بخدا..
Iran, Islamic Republic of
12:49 - 1398/01/23
لباس سپاه مقدس است و هرکسی نباید این لباس رابپوشد وبه قول فرمایش سردار اول بچه ها تون را از آمریکا و اروپا برگردانید و بعد بیایید دم از سپاه و دین بزنید البته یک نیم نگاهی هم به مردم فلک زده وسیل زده بکنید و کمی از هزینه ها که ارسال میکنید برای فرزندانتان به چرخه کمک به سیل زده ها بفرستید تا بیش از این تحقیر نشویم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج