عامل پخش کلیپ «سد کرخه» راهی زندان شد
۸۵۰۹۲۷
۲۳ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۴
۱۳۱۸۵ 
دادستان عمومی و انقلاب شوش گفت: فردی که با انتشار کلیپی غیر واقعی از سد کرخه در فضای مجازی باعث ایجاد نگرانی و تشویش اذهان عمومی شده بود، دستگیر و روانه زندان شد.

خبرگزاری ایرنا: دادستان عمومی و انقلاب شوش گفت: فردی که با انتشار کلیپی غیر واقعی از سد کرخه در فضای مجازی باعث ایجاد نگرانی و تشویش اذهان عمومی شده بود، دستگیر و روانه زندان شد.

مصطفی نظری افزود: در پی انتشار یک کلیپ در فضای مجازی که در آن صداهای عجیبی از سد کرخه شنیده می شد، رسیدگی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی اظهار داشت: در بررسی های صورت گرفته مشخص شد این کلیپ توسط فردی تهیه، تدوین و در فضای مجازی منتشر شده است.

دادستان عمومی و انقلاب شوش افزود: ماموران پلیس اطلاعات پس از شناسایی با حکم قضایی موفق شدند عامل انتشار کلیپ را شناسایی و دستگیر کنند.

وی گفت: فرد دستگیر شده پس از انجام مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شد که پس از روبرو شدن با مستندات و قبول اتهام، راهی زندان شد.

نظری با اشاره به اینکه این کلیپ از پایه و اساس غیرواقعی بوده است، افزود: تولید و انتشار موارد غیر واقعی در فضای مجازی جرم است و نیروی انتظامی و قوه قضائیه با تولید کنندگان و انتشار دهندگان مواردی که موجب ترس، نگرانی و تشویش اذهان عمومی می شوند، برخورد قاطع و قانونی می کنند.

دادستان عمومی و انقلاب شوش گفت: فضای مجازی در بسیاری موارد با واقعیت فاصله دارد که از عموم مردم تقاضا می شود به موضوعاتی که در این فضا منتشر می شوند، توجه نکنند و اخبار را از طریق رسانه های رسمی و خبرگزاری ها پیگیری کنند.

افزایش دبی رودخانه ها و جاری شدن سیل برخی از روستاها و اراضی کشاورزی حاشیه رودخانه ها را به زیر آب برد و برخی از جاده های ترانزیتی نظیر جاده شوش اهواز مسدود شد.

در این ایام که مردم خوزستان در شرایط سختی بسر می برند برخی افراد با انتشار شایعاتی مبنی بر وجود مشکل در سدها بر این نگرانی می افزایند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:04 - 1398/01/23
خودرو شکر جلوی خسارت رو به موقع گرفتن
پاسخ ها
بدون نام
Germany
۰۱:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۴
بایداین کلیپ توسط کا رشناسان بین الملی مورد تحقیق وتفحص قرارگیرد.!!!!!¡
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۴
چرا به این زودی روانه زندان شد.مگر وکیل مدافع نداشت.؟ !!!!!!»!!!!
Iran, Islamic Republic of
11:39 - 1398/01/23
از نظر روانی این شخص باید بررسی بشه
پاسخ ها
بدون نام
Germany
۰۲:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۴
الکیه شاید طرف خارج از کشور باشه
Iran, Islamic Republic of
11:44 - 1398/01/23
بندازین داخل سد تاخطر را خوب احساس کنه.
Iran, Islamic Republic of
12:03 - 1398/01/23
وای ما که زهره ترک میشیم ازاین خبر..انشالله که خبرهای خوشی رو درپیش داشته باشین..ولحظه به لحظه اوضاع کشور عزیزمان خوب بشه..چون واقعا نمیخواهیم دشمن بداند.ما دروضعیت بحران هستیم..انشالله که هیچ بحرانی نباشد...خواهش میکنم. ازسپاه وارتش.کمک کنید که آب وارد خانه هایمان نشود..ک.ن.از اهواز ملاشیه..برای ملت عزیزم آرزوی موفقیت میکنم.علی نگهدارتان باشد..
Iran, Islamic Republic of
13:19 - 1398/01/23
من هنوز باور ندارم کلیپ دروغ بوده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج