گواردیولا: هر بازی برای سیتی یک فینال است
۸۵۱۱۱۳
۲۳ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۳
۶۳۲۲ 
پپ گواردیولا، سرمربی اسپانیایی سیتی، در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار با کریستال پالاس حاضر شد.

ورزش سه: پپ گواردیولا، سرمربی اسپانیایی سیتی، در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار با کریستال پالاس حاضر شد.

 سیتیزن ها برای حفظ برتری یک امتیازی خود در صدر جدول به دنبال برتری در خانه پالاس هستند و گواردیولا معتقد است هر بازی تا پایان فصل برای آنها یک فینال خواهد بود.

گواردیولا: هر بازی برای سیتی یک فینال است

شرایط برناردو سیلوا و زینچنکو: "هر دو بازیکن شرایط بهتری نسبت به قبل دارند اما امروز و فردا باید دوباره شرایط آنها بررسی شود. زینچنکو و سیلوا احساس خوبی دارند، اما من نمی دانم آیا روز یکشنبه در شرایط بازی کردن خواهند بود یا خیر.

دیدار برابر پالاس: "در بعضی پست ها بازیکنان به اندازه کافی در اختیار داریم، اما در برخی دیگر از پست ها مشکلاتی وجود دارد. به هر حال ما در شرایطی نیستیم که به جز بازی بعدی به چیز دیگری هم فکر کنیم. از حالا تا پایان فصل، هر بازی یک فینال است. ما با تیمی بازی خواهیم کرد که از نظر شخصیت و موقعیت فیزیکی در بهترین حالت قرار دارد. شش بازی تا پایان فصل باقی مانده و ما می دانیم هدف ما تا آخر فصل چیست و برای این دیدار نیز به خوبی آماده خواهیم شد.

سفر به خانه پالاس همیشه دشوار است اما این دیدار نه فقط به خاطر شرایط استادیوم، بلکه به دلیل کیفیت بالای بازیکنان حریف سخت خواهد بود. پالاس تیمی به خوبی سازمان یافته بوده و کیفیت بازیکنان این تیم در شرایط یک به یک خوب است. پالاس 11 امتیاز با منطقه سقوط فاصله داشته و آنها اخیرا نتایجی باورنکردنی گرفته اند."

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج