یخچال قلعه نویی - مجیدی در عکس‌های ویژه!
۸۵۱۱۳۱
۲۳ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۸
۸۶۴۱ 
سرمربی سپاهان و مربی جوان استقلال پیش از شروع بازی برخورد گرمی با هم نداشتند، برخوردی که شاید نشات از سال ها رابطه آنها داشته باشد.

ورزش سه: امروز امیرقلعه نویی پیش از شروع بازی با استقلال به رسم سرمربی های تیم های میزبان به سمت نیمکت تیم میهمان رفت، نیمکتی که سه قهرمانی خود در لیگ برتر را روی آن نشسته بود و خاطرات بسیار به یادماندنی با آن دارد.

زمانی که قلعه نویی به نیمکت استقلال رسید، فرهاد مجیدی جزو اولین کسانی بود که ایستاده بود تا از سرمربی سپاهان استقبال کند اما این مربی جوان رفتار متفاوتی با سرمربی سابق خود داشت، قلعه نویی بعد از برخورد گرم با اصغر حاجیلو با رفتار سرد مجیدی روبرو شد، او دست سردی به سرمربی سپاهان داد و بعد از آن هم منتظر نماند تا او عبور کند و بی تفاوت روی نیمکت نشست.

هرچند امیرقلعه نویی واکنشی به رفتار فرهاد مجیدی نداشت و بعد از دست دادن با نیمکت نشینان استقلال به سمت نیمکت تیم خود رفت اما طبیعی است رفتار مجیدی در آینده نزدیک می تواند واکنش سرمربی با تجربه سپاهان را به همراه داشته باشد.

البته نگاهی به روابط امیرقلعه نویی با فرهاد مجیدی در سال های گذشته نشان می دهد رفتار امروز مربی استقلال چندان هم غیرقابل پیش بینی نبوده است، امیر قلعه نویی در لیگ هشتم که سرمربی استقلال بود کمتر از فرهاد مجیدی در ترکیب تیمش استفاده کرد و بیشتر ترجیح می دهد ستاره شماره 7 تیمش را نیمکت نشین کند.
اما فرهاد مجیدی در لیگ دوازدهم که دوباره شاگرد امیرقلعه نویی شد، رابطه پرفراز و نشیبی با سرمربی وقت تیمش داشت تا جایی که در بازی برگشت استقلال برابر الهلال که فرهاد مجیدی در ترکیب آبی ها حضور نداشت، با واکنش هواداران استقلال روبرو شد.

مجیدی در لیگ سیزدهم در تصمیمی از فوتبال خداحافظی کرد، تصمیمی که اگرچه هرگز در مورد علت آن صحبت نکرد اما بعد از آن عنوان شد که اختلاف با امیرقلعه نویی یکی از علت های این تصمیم بوده است.

البته بعد از جدایی قلعه نویی و مجیدی، این دو همواره احترام هم را حفظ کرده بودند و حتی سرمربی فعلی سپاهان زمانی که پدر فرهاد مجیدی فوت کرد، در خانه کاپیتان سابق استقلال حاضر شد. هرچند که امروز مشخص شد هنوز کدورت بین این دو به طور کامل برطرف نشده است.

عکس: امیرحسین خیرخواه

یخچال قلعه نویی - مجیدی در عکس‌های ویژه!

یخچال قلعه نویی - مجیدی در عکس‌های ویژه!

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 10
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
22:29 - 1398/01/23
این کیسه کشا کینه شتری دارن
Iran, Islamic Republic of
22:35 - 1398/01/23
چرا تیم تا نتیجه میگیره با چنین تیترهای بی ارزش و واهی که اصلاً بدور از رسالت و شان خبر نگاران ورزشی است جو را متشنج می کنید؟ واقعاً زشته.
Iran, Islamic Republic of
22:39 - 1398/01/23
چرا حرف الکی مینویسی فرهاد بلند شد قلعه نویی بهش دست نداد رد شد
Iran, Islamic Republic of
23:02 - 1398/01/23
فرزاد دوپینگی واسه ضایع نشدن فرار را بر قرار ترجیح داد،،اینو که دیگه همه میدونند
Iran, Islamic Republic of
23:07 - 1398/01/23
احمق احتزام بزرگترتو بزاز تا بزرگ بشی،من از قلعه نویی خیلی خوشم نمیاد ولی این رفتار خیلی زشته بخدا
Iran, Islamic Republic of
23:09 - 1398/01/23
البته تقصیر هواداراس که تویی که هبچ سابقه ملی و بین المللی نداری رو اسطوره!!!! خطاب میکنن اگه تو بایرن مونیخ بازی کرده بودی چطور رفتار میکردی، خاک تو سر کسی که تو رو نماد این باشگاه بدونه
Iran, Islamic Republic of
23:45 - 1398/01/23
آغا فرهاد عشقه و محبوب هر چی تاجیه
United Arab Emirates
00:03 - 1398/01/24
تیم کیسه همشان اینگونه هستند بزرگتر وکوچکتر سرشان نمیشود. خاک بر سر همان کنند که چقدر بی معرف هستید
Iran, Islamic Republic of
01:26 - 1398/01/24
این است فرهنگ استوره های کیسه
Iran, Islamic Republic of
13:35 - 1398/01/24
مجیدی خیلی دلش بخواد که امیرخان حتی بهش نگاه کنه . جوجه فوکولی استقلال خیلی جوگیر شده . البته خودش فکر میکنه که خیلی مربیه اما بقول قدیمیها :

خود گویی و خود خندی عجب مرد هنرمندی

خخخخخخخخخخخخخخ
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج