واکنش محیط زیست سبزوار به فیلم حیوان آزاری
۸۵۱۲۰۲
۲۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۶
۳۷۶۷ 
رئیس اداره حفاظت محیط زیست سبزوار درباره انتشار فیلم سگ آزاری در این شهرستان در فضای مجازی گفت: محتوای این فیلم بیانگر حیوان آزاری نیست؛ اما انتشار این فیلم در فضای مجازی که سبب ناراحتی مردم می شود، کار اشتباهی است.

خراسان نوشت: رئیس اداره حفاظت محیط زیست سبزوار درباره انتشار فیلم سگ آزاری در این شهرستان در فضای مجازی گفت: محتوای این فیلم بیانگر حیوان آزاری نیست؛ اما انتشار این فیلم در فضای مجازی که سبب ناراحتی مردم می شود، کار اشتباهی است.

حمید رضا صادقی افزود: در فیلم منتشر شده به صورت سنتی جلوی بینی یک قلاده سگ را داغ می کنند که از شیوع بیماری ها پیشگیری کند.وی گفت: پس از انتشار این فیلم با وجود این که سازمان حفاظت محیط زیست متولی حیوانات اهلی نیست، از سوی سازمان به شهرستان ابلاغ شد و از طریق انجمن حمایت از حیوانات این حیوان را تحویل گرفتیم.وی گفت: صاحب حیوان مذکور بابت انتشار این فیلم عذرخواهی کرد و حتی فیلم عذرخواهی وی در فضای مجازی منتشر شده است.

داغ کردن بینی حیوانات مورد تایید دام پزشکی نیست

رئیس شبکه دام پزشکی سبزوار نیز در این خصوص به خراسان رضوی گفت: داغ کردن بینی حیواناتی همانند سگ، گاو، الاغ و ... برای جلوگیری از بیماری ها از زمان های گذشته رایج بوده و به نوعی از درمان های سنتی و قدیمی است.ولی ا... جغتایی افزود: هم اکنون نیز برخی از افراد مانند گذشته از این روش برای جلوگیری از بیماری ها در دام و حیوانات استفاده می کنند و این روش به هیچ عنوان مورد تایید دام پزشکی نیست.وی روش داغ کردن بینی حیوانات برای جلوگیری از بیماری ها را روشی خشن دانست و بیان کرد: بهترین روش و شیوه مدرن برای حیوانات این است که بر اساس نوع بیماری باید برای درمان اقدام شود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:19 - 1398/01/24
برین گم شین یه روش سنتی و خوبه تو عمل جراحی هم ادم اذیت میشه دکترو بجرم ادم ازاری دستگیر کنید پس
Iran, Islamic Republic of
14:28 - 1398/01/24
باوا بس کنید دیگه تا کی اذیت کردن این زبون بسته ها ی قانون برا حیوانات نباید داشته باشیم تو این کشوری ک فرهنگ 3000 ساله داره
Iran, Islamic Republic of
14:53 - 1398/01/24
داغ کردن و سوزاندن بینی باعث پیشگیری از بیماری میشه؟ جل الخالق
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج