دستگیری یکی از مدیران شهرداری تهران
۸۵۱۲۵۶
۲۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۰
۴۸۵۴ 
حسین بحیرایی شهردار منطقه ۱۰ شهردار تهران با بیان اینکه مدیر املاک پیشین منطقه ۱۰ حدود ۷ ماه پیش بازداشت شده و اکنون در زندان اوین است، گفت: با توجه به اینکه من یک ماه است شهردار منطقه شده‌ام، با حراست و مجموعه مدیران شهرداری صحبت‌هایی کرده‌ام که اظهارات آن‌ها نشان می‌دهد پاره‌ای از تخلفات رخ داده است.

باشگاه خبرنگاران جوان: حسین بحیرایی شهردار منطقه ۱۰ شهردار تهران با بیان اینکه مدیر املاک پیشین منطقه ۱۰ حدود ۷ ماه پیش بازداشت شده و اکنون در زندان اوین است، گفت: با توجه به اینکه من یک ماه است شهردار منطقه شده‌ام، با حراست و مجموعه مدیران شهرداری صحبت‌هایی کرده‌ام که اظهارات آن‌ها نشان می‌دهد پاره‌ای از تخلفات رخ داده است.

شهردار منطقه ۱۰ با بیان اینکه از تیم بازرسی ویژه خواسته‌ام تا تحقیقاتی را در مورد این موضوع انجام دهند و اطلاعات دقیقی را به ما ارائه دهند، اظهار کرد: تا جایی که من می‌دانم اتهامات این فرد هنوز اثبات نشده و پرونده در حال رسیدگی است.

وی با بیان اینکه نوع اتهامات مالی است، اظهار کرد: در یکی از محور‌های منطقه املاک خاصی تملک شده بود که بیش از ۹۰ درصد آن‌ها باقی مانده و سوال این است که چرا وقتی تعدادی املاک مورد تملک قرار می‌گیرد آن‌ها را به صورت موردی تملک می‌کنند و بقیه همچنان باقی می‌ماند و تبدیل به نقاط بی دفاع شهری می‌شوند که در نهایت برای ساکنین ایجاد مزاحمت می‌کند.

بحیرایی با بیان اینکه اظهارنظر قطعی در مورد این پرونده زود است خاطرنشان کرد: در مورد رقم تخلفات به هیچ جمع‌بندی نرسیده‌ایم.

انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:35 - 1398/01/24
کی گند خود شهردار تهران بیرون آید خدا میداند
پاسخ ها
بدون نام
Canada
۱۰:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۴
لطفا بعدا تکذیب نشود.!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
11:09 - 1398/01/24
رشوه گیری در منطقه چهار ناحیه 3 خیلی زیاده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۴
منهم همین نظر را دارم
Iran, Islamic Republic of
11:50 - 1398/01/24
باید اعدامشون کنند
United Arab Emirates
13:05 - 1398/01/24
منطقه۱۲باقرشهرشهرداری‌‌اصلا‌نظارت‌نداراقایان‌ بساز‌بفروش ها‌پارکی نگ‌‌وتبدیل.تجاری‌‌میکنند‌‌درعوض‌شهرداری‌جریمه‌میکن‌ه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج