«دهه هشتاد داستان کوتاه ایرانی» منتشر شد
۸۵۱۳۷۱
۲۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۸
۴۶۳۷ 
کتاب «دهه هشتاد داستان کوتاه ایرانی» به انتخاب و بررسی حسن میرعابدینی در بازار عرضه شد این کتاب شامل ۸۰ داستان از سال ۱۳۸۰ تا ۱۳۹۰ است که توسط انتشارات خورشید به چاپ رسیده است.

خبرآنلاین: کتاب «دهه هشتاد داستان کوتاه ایرانی» به انتخاب و بررسی حسن میرعابدینی در بازار عرضه شد این کتاب شامل ۸۰ داستان از سال ۱۳۸۰ تا ۱۳۹۰ است که توسط انتشارات خورشید به چاپ رسیده است.

«دهه هشتاد داستان کوتاه ایرانی» منتشر شد

انتشارات کتاب خورشید در ادامه مجموعه دو جلدی هشتاد سال داستان کوتاه ایرانی مجموعه سوم را تحت عنوان «دهه هشتاد داستان کوتاه ایرانی» منتشر کرد.

کتاب دهه هشتاد داستان کوتاه ایرانی ادامه مجموعه دوجلدی هشتاد سال داستان کوتاه ایرانی به انتخاب و بررسی حسن میرعابدینی است وشامل ۲۵ داستان از ۲۵ نویسنده مطرح معاصراست. انتخابی از میان بهترین داستان‌هایی که طی این دهه در کتاب‌ها و نشریه‌های ادبی چاپ شده است و در عین حال می‌تواند نماینده دوره و نوع ادبی داستان کوتاه امروز ایران هم باشد.

آشنایی با چهره، زندگی و شیوه ادبی هر نویسنده همراه با تحلیل و بررسی کوتاه هر داستان از دیگر ویژگی های این کتاب است.

جلد اول این کتاب شامل داستانهای کوتاه مابین سالهای (۱۳۰۰- ۱۳۶۰) و جلد دوم سالهای (۱۳۶۰- ۱۳۷۰) است و شامل بیش از ۶۰ داستان شاخص از ۶۰ نویسنده برجسته ایرانی است که پیش از این به بازار عرضه شده و چاپ هفتم آن نیز در نمایشگاه بین المللی کتاب عرضه خواهد شد.

جلسه معرفی و نقد و بررسی این کتاب در نمایشگاه بین‌المللی تهران خواهد بود.

«دهه هشتاد داستان کوتاه ایرانی» در هزار نسخه و با قیمت هفتاد هزار تومان عرضه شده است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج