معاون روحانی: به تصویب «CFT» امیدوارم
۸۵۱۴۱۳
۲۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۷
۵۴۱۵ 
معاونت حقوقی رئیس‌جمهور درخصوص تصویب «پالرمو» و «CFT» در مجمع تشخیص مصلحت نظام عنوان کرد: به تصویب این لوایح در مجمع تشخیص خوشبین هستم.

خبرگزاری ایلنا: معاونت حقوقی رئیس‌جمهور درخصوص تصویب «پالرمو» و «CFT» در مجمع تشخیص مصلحت نظام عنوان کرد: به تصویب این لوایح در مجمع تشخیص خوشبین هستم.

لعیا جنیدی درباره سرنوشت «پالرمو و CFT» در مجمع تشخیص مصلحت نظام و اینکه گفته می‌شود بر اساس شنیده‌ها مجمع به این لوایح رأی نخواهد داد، بیان کرد:‌ امیدمان را همیشه حفظ کرده‌ایم زیرا معتقدیم از لحاظ کارشناسی و مصلحت کار درستی صورت گرفته است.

معاونت حقوقی رئیس‌جمهور تاکید کرد: از لحاظ کارشناسی الحاق ما به این معاهدات مشکلی برای کشور ایجاد نخواهد کرد و مزایای زیادی هم خواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: ممکن است یک دغدغه‌هایی وجود داشته باشد که در پاسخ گفته‌ایم این دغدغه‌ها قابل اداره و مدیریت است.

جنیدی با تاکید بر اینکه ما پیگیر این موضوع هستیم و من نسبت به تصویب این لوایح تا حدودی خوشبین هستم، بیان کرد: در فرصت‌های بعدی ما دیدگاه‌ها، نقطه نظرات، مواضع و نظرات کارشناسی و مصالحی که پشت آن می‌بینیم را بازگو خواهیم کرد.

وی ادامه داد: مجمع تشخیص مصلحت نظام مرجع تشخیص مصلحت کشور است، بنابراین مصالح را دوباره تبیین می‌کنیم و بر اساس آن توقع همکاری از مجمع با درنظر گرفتن دیدگاه کارشناسی، مدیریتی و مصلحتی دولت را داریم.

معاونت حقوقی رئیس‌جمهور در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه عده‌ای پشت تریبون‌های عمومی نسبت به تصویب لوایح چهارگانه موضع‌گیری می‌کنند و مطالبی را بیان می‌کنند که خلاف واقعیت است،‌ از نظر شما چرا این افراد دست به چنین کارهای می‌زنند، بیان کرد: بعضی‌ها نظر مخالف کارشناسی دارند که در این حد ایرادی ندارد.

وی تاکید کرد: انصافا سیاسی کردن موضوع و استفاده از تریبون‌های سیاسی برای این منظور درست نیست.

جنیدی خاطرنشان کرد: هنگامی که کار به اینجا کشیده می‌شود، در واقع مثل این است که گفته باشیم بحث‌های کارشناسی،‌ دقت‌های مدیریتی و هر موضوع فنی که می‌تواند آثار مهمی بر مصالح جامعه داشته باشد، در هیاهیوی سیاسی گم کنیم که این اصلا درست نیست.

وی درباره اینکه آیا یک تیم کارشناسی منسجم و قوی در بررسی این لوایح حضور دارند،‌ بیان کرد: بله،‌ از دولت این طور است،‌ مخالفان هم دیدگاه‌هایی برای خودشان دارند که هیچ ایرادی ندارد اما با سیاسی کردن موضوع و کشاندن آن به تربیون‌های عمومی موافق نیستیم.

انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:47 - 1398/01/24
تصویب CFT.وتصویب FATF.اش کشک خاله ات.میخوای تصویب کن میخوای تصویب نکن .!!!!!!»!!
پاسخ ها
بدون نام
Germany
۱۹:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۵
لطفا سریال ادامه داره C.F.T..وداستانFATFرا هرچه زودترخاتمه دهید وفیلم بازی نکنید.کار را یکسره کنید .یاصدرصد تصویب کنید.یاصددرصد ردکنید.تکلیف روشن شود.لطفا
Iran, Islamic Republic of
14:56 - 1398/01/24
از دولت اینطور است!!! یعنی چی؟ دولت در برابر خارجی ها فقط تعظیم بلده.
البته شما نون خور دولت هستی و باید هم ازش تعریف کنی.حتی با شرایط فعلی که تو کشور هست
Iran, Islamic Republic of
14:59 - 1398/01/24
تروخدا مردم بدبخت نکنید
Iran, Islamic Republic of
15:37 - 1398/01/24
آقای محترم مردم تو بدبختی و سیل هستند تو تو فکر چی هستی؟
Iran, Islamic Republic of
15:38 - 1398/01/24
ببخشید خانم محترم اشتباها آقا نوشتم شرمنده
Iran, Islamic Republic of
15:57 - 1398/01/24
روحانی اینهاروازکجامیاره ازلوپلوپ
Iran, Islamic Republic of
19:47 - 1398/01/24
اگه به نفع مردمه چرا از طرف موافقان تضمین داده نشد و عواقب آنرا برعهده نمیگیرند.البته با وجو د قراردادن سپاه پاسداران در لیست گروهای تروریستی از جانب آمریکا خطرات پیوستن به آن عیانتر شد ولی با اینهمه شواهد روشن پیگیریهای اینچنینی جای سوال دارد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج