ارجاع پرونده مدیران بانک سرمایه به اجرای احکام
۸۵۱۴۴۵
۲۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۹
۸۸۱۴ 
پرونده مدیران بانک سرمایه که پیشتر از سوی شعبه سوم دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی به ۲۰ سال حبس محکوم شدند برای اجرای حکم و تحمل کیفر، به اجرای احکام ارسال شد.

خبرگزاری تسنیم: پرونده مدیران بانک سرمایه که پیشتر از سوی شعبه سوم دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی به ۲۰ سال حبس محکوم شدند برای اجرای حکم و تحمل کیفر، به اجرای احکام ارسال شد.

قاضی اسدالله مسعودی مقام رئیس شعبه سوم دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی با اعلام این خبر گفت که در اولین روز کاری سال 98، پرونده مدیران بانک سرمایه به شعبه اجرای احکام ارسال شده است و حکم باید اجرا شود.

وی در پاسخ به این سئوال که حکم هنوز اجرا نشده و محکومان این پرونده هنوز به زندان نرفته‌اند گفت: شعبه اجرای احکام به منظور اجرای حکم، افرادی که مورد حکم قرار گرفتند را احضار و حکم را اجرا می‌کند و در صورتی که به رغم احضار، در شعبه اجرای احکام حاضر نشوند، دستور جلب صادر می‌شود.

علی بخشایش مدیر عامل سابق بانک سرمایه، پرویز کاظمی رئیس سابق هیئت مدیره بانک سرمایه و محمدرضا توسلی عضو مدیر حقوقی سابق بانک سرمایه، متهمان این پرونده بودند که هر کدام از سوی دادگاه به تحمل 20 سال حبس، 74 ضربه شلاق در انظار عمومی و محرومیت دائم از مشاغل دولتی محکوم شدند.

بر اساس کیفرخواست صادره از سوی دادسرا، علی بخشایش فرزند روح الله به مشارکت در اخلال عمده در نظام اقتصادی کشور از طریق اخلال در نظام پولی و بانکی و مشارکت در 46 فقره خیانت در امانت، پرویز کاظمی فرزند درویش به مشارکت در اخلال عمده در نظام اقتصادی کشور از طریق اخلال در نظام پولی و بانکی و مشارکت در 41 فقره خیانت در امانت و محمدرضا توسلی فرزند غلامرضا به مشارکت در اخلال عمده در نظام اقتصادی کشور از طریق اخلال در نظام پولی و بانکی و مشارکت در 40 فقره خیانت، متهم شده بودند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
France
16:47 - 1398/01/24
پس پولهایی که دزدیده‌اند چه میشود ، اصل کاری رو فراموش کردید
Iran, Islamic Republic of
17:19 - 1398/01/24
سازمان مدیریت واستخدامی کشوری و لشکری هر کشور منبع خوشبختی و بدبختی هر کشور
Iran, Islamic Republic of
17:31 - 1398/01/24
اصلا این همه بانک به چه درد میخوره
همه فقط به پول و نزول و ربا فکر میکنند
سه چهار بانک بسه . بفیه رو ببندید
France
21:29 - 1398/01/24
چرا در این ماجرا اسمی از ریخته گران نیست بعد هم تکلیف پولهایی که خورده شده چه شد
Iran, Islamic Republic of
22:37 - 1398/01/24
پولهاچه شد کجاست زندانی می کشن وملیاردهاسرمایه ازایران خارج کردن آدم هست که با۵۰۰گرم شیشه ازاینهابه بیشترحکم گرفته دزدی‌.....ملیاردی....۲۰سال.....خخخخ...حمل۵۰۰گرم شیشه..بهخاطرنان شب شرمنده زن بچه ۲۶سال عدالت کجاست خخخخخخخ
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج