دایی: قرار و مداری بین من و پرسپولیس نبوده است
۸۵۱۵۸۷
۲۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۱
۶۸۷۸ 
علی دایی، سرمربی تیم فوتبال سایپای تهران اعتقاد دارد، شکست این تیم در دیدار مقابل پرسپولیس روی اشتباهات پرتعداد مدافعانش رقم خورده است.

خبرگزاری تسنیم: علی دایی، سرمربی سایپا پس از شکست 3 بر 2 تیمش مقابل پرسپولیس در نشست خبری گفت: بازی را خیلی خوب شروع کردیم و در دقایق اول بازی به گل رسیدیم، اما در نیمه اول پرسپولیس خیلی روی خط دفاعی ما فشار آورد و شاید ما در نیمه اول فقط پنج یا شاید 10 دقیقه فوتبال بازی کردیم.

با اشتباهات خود توپ را به پرسپولیسی‌ها دادیم و گفتیم بیاید و گل بزنید!

وی با اشاره به نیمه دوم مسابقه، افزود: متأسفانه امروز روز بد خط دفاعی ما بود و روی سه گلی که خوردیم، اشتباهات بدی را داشتیم. اگر نگاه کنید، براساس اشتباهات خودمان توپ را به آنها دادیم و گفتیم بیایید و توپ را به دروازه ما بزنید. این اتفاقات افتاد و پس از اینکه بازی 3 بر یک شد سیستم را تغییر دادیم، با سه مدافع بازی کردیم تا با نفرات بیشتری به سمت دروازه پرسپولیس حمله کنیم و یکی از گل‌ها را جبران کردیم. هرچند در نهایت آن توان کافی را نداشتیم تا گل سوم را بزنیم و مساوی بگیریم.

اشتباهات تأثیرگذاری در خط دفاعی داشتیم

سرمربی تیم فوتبال سایپا خاطر نشان کرد: متأسفانه با عدم تجربه یا هر چیزی که شما اسمش را بگذارید، گل خوردیم و توپ را به پرسپولیسی‌ها دادیم و گفتیم درون دروازه ما بزنید. گل دوم را اصلاً من نفهمیدم توپ چطور از بین پنج مدافع ما به درون دروازه رفت و گل سوم را هم خودمان توپ را به آنها دادیم. بازهم به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم. در این مدت خیلی فشار روی آنها بود. ما هر پنج روز یک بار بازی می‌کنیم و این مسئله روی عملکردمان تأثیرگذار است، اما مطمئن باشید اگر خط دفاعی ما مانند بازی قبل بود، بازنده نمی‌شدیم. ما در این بازی اشتباهات تأثیرگذاری در خط دفاعی داشتیم.

دایی: قرار و مداری بین من و پرسپولیس نبوده است

به داور اشتباهاتش را گفتم

دایی درباره اعتراضاتی که به داور مسابقه داشت، گفت: داوری که متأسفانه چیزی است که عالم و آدم دیدند. در نیمه اول آقای سیدجلال حسینی با دست توپ را زد، اما داور خطای هند بازیکن ما را گرفت! در فوتبال دنیا هم می‌بینید که بیشتر گل‌هایی که به ثمر می‌رسد، روی ضربات ایستگاهی و کرنر است. در دقیقه 4+90 معین عباسیان ارسال کرد، شجاع خلیل‌زاده توپ را به کرنر زد و در دقیقه آخر به جای اینکه کرنر ما را بگیرد، نمی‌دانم چطور ضربه کنار دروازه گرفت! فوتبال یکی دو اشتباه است و همان‌طور که ما اشتباه کردیم و گل خوردیم، به داور اشتباهاتش را گفتم.

بعد از اینکه پرسپولیسی‌ها اعتراض کردند و تماشاگران ناسزا گفتند روند داوری عوض شد

وی ادامه داد: داور هم می‌گوید اشتباه می‌شود، اما چطور است که اشتباهات علیه من است و به نفع من نمی‌شود؟ یکی بگوید داور چگونه اشتباه می‌کند. شما ببینید از آنجایی که بعد از گل ما پرسپولیسی‌ها اعتراض کردند، داد زدند و تماشاگران ناسزا گفتند، روند داوری‌ها عوض شد. داور نباید تحت‌تأثیر قرار بگیرد و نگاهی به سکوها داشته باشد. داور باید کار خودش را انجام بدهد. من از این متعجب هستم و سؤال دارم که داور کنار دروازه برای چیست؟ یکی به من بگوید؟!

داور کنار دروازه در بازی با نفت مسجدسلیمان و در صحنه‌ای که اصلاً ساموئل سارفو خطایی نکرده و پشت او به قوس محوطه جریمه بوده، به داور می‌گوید و ساموئل را اخراج می‌کنند، چطور در دو قدمی شما به کرنر می‌زنند و کرنر را نمی‌گیرید؟ چرا داور کنار دروازه را گذاشته‌اند که در آخر هم به ضرر ما شود؟

نه پول داریم و نه هوادار اگر داوری هم این‌طور باشد، دیگر هیچ!

سرمربی تیم فوتبال سایپا خاطر نشان کرد: ما که هوادار نداریم، پول نداریم و چیزی نداریم. اگر داوری هم این‌طور باشد، دیگر هیچ! ما برای این اعتراض کردیم. بعضی چیزها مسلم است که در نیمه اول سیدجلال حسینی با بازیکن ما به هوا پرید و توپ را با دست زد، اما خطای هند بازیکن ما را می‌گیرد. در حالی که همه صحنه را دیدند، داور چهارم هم کنار من صحنه را دید و به داور می‌گوید، اما عمل نمی‌کند.

قرار و مداری بین من و باشگاه پرسپولیس نبوده است

دایی در خصوص اینکه امروز خبر آمده بود که باشگاه پرسپولیس طلبش را با او تسویه کرده است، گفت: در عجبم که چگونه چنین خبری به گوشم می‌رسد! ما خیلی وقت است که به توافق رسیده‌ایم تا صورتحساب مالیاتی را به من بدهند و مالیات را تسویه حساب کنند، اما این رقم که گفته‌اند 350 میلیون تومان را از شما (رسانه‌ها) می‌شنوم و چنین چیزی نبوده است. پرسپولیس باید برگه تسویه مالیاتی مرا بدهد که هنوز نداده است و حتی قبل از عید هم به اداره مالیات رفته بودیم که کم مانده بود ممنوع الخروج بشوم، به این دلیل که اصل مالیات را داده بودند، اما جریمه‌های آن مانده بود. با این خبری که امروز شنیدم، باید بگویم قرار و مداری بین من و باشگاه پرسپولیس نبوده است که 350 میلیون تومان بدهند. اصلاً چنین چیزی نبوده است.

باید تا آخر فصل با همین جوان‌ها بازی کنیم

وی در واکنش به این مسئله که زلاتکو کرانچار صحبت‌های خوبی درباره بازیکنان جوان سایپا انجام داده و سرمربی نارنجی‌پوشان را به دلیل بازی دادن به جوان‌ها تحسین کرده است، گفت: ما بر اساس تاکتیک و نیازمان سعی داریم از بازیکنان جوان‌مان استفاده کنیم. آنها هم خوب کار می‌کنند و مطمئن باشید به جز این بازیکنان جوان، بازیکن دیگری هم نداریم. چهار پنج بازیکن مصدوم تا آخر فصل داریم که به همین دلیل باید تا آخر فصل با همین جوان‌ها بازی کنیم.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 32
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
21:47 - 1398/01/24
5429saeed

تاریخ لنگ پر از این کثافت کاریا
حیف به تو بگن اسطوره اقای دایی
پاسخ ها
سلطان
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۵
من که میدونم از کجا میسوزید دربی هنوز از یادت نرفته درسته کیسه جان
Iran, Islamic Republic of
21:53 - 1398/01/24
انگار گلایی ک تیمت لشت زد با صد ورق فلسفه و تاکتیک زده شد...
Iran, Islamic Republic of
21:55 - 1398/01/24
آره جون خودت با این کثافتکاریا سه سال داربن لنگ قهرمان میکنین
Iran, Islamic Republic of
21:59 - 1398/01/24
تو که راست میگی هیچ قرار و مداری نداشتی
Iran, Islamic Republic of
22:02 - 1398/01/24
از حرکات مدافعانتون زمان گل زدن لنگیا معلوم بود پرداخت طلبتون قبل بازی و ....
Iran, Islamic Republic of
22:08 - 1398/01/24
آره ارواح شکم گندت
یکی تو یکی گل محمدی یکی جلالی یکی تارتار یکی فولاد خوزستان خیلی راست میگید
United Arab Emirates
22:12 - 1398/01/24
بین من و چرکپولیس بوده است
Iran, Islamic Republic of
22:18 - 1398/01/24
دایی هر چه پیرتر میشه بجای اینکه پخته تر و عاقل تر بشه برعکس مغرور شده و داره به بیراهه میره . دایی هرچی امروز داره مدیون پرسپولیسه اما انسانیت و معرفت کریم باقری کجا و معرفت دایی کجا . دایی تیدبل شده به ی شخث منفور نزد پرسپولیسیها
Iran, Islamic Republic of
22:18 - 1398/01/24
اره جون خودت قراری نبوده!!!!! همین که همه بازیکنان ایستادن وتوپها گل میشن هم اینو میگه؟؟؟؟؟؟
United States
22:18 - 1398/01/24
جون خودت دایی جون یه ذره شل کردین لنگ ببره ملت که اسکل نیستن
Iran, Islamic Republic of
22:20 - 1398/01/24
دایی شرم کن .واقعا خجالت داده اینجور رفتارها اونم در برابر باشگاهی که تو را به اینجا رسونده . خدا همینجور که عزت میده ، ذلت هم میده پس مواظب باش و مغرور نباش
United States
22:21 - 1398/01/24
خفه کار کنن بابا ،، دیگه شورشو درآوردی،، پرسپولیس نبود،، تو هیچی نمی شدی،، عقده ای
Iran, Islamic Republic of
22:23 - 1398/01/24
بین تو نه.
بین بازیکنا ن تیمت و لنگ چرا.
نگو که خبر ندارم.
Iran, Islamic Republic of
22:24 - 1398/01/24
داوری مشکلی نداشت غیر کرنر اخر ک اونم وقت تمام شده بود
United Arab Emirates
22:25 - 1398/01/24
قرار بوده ولی هم بازی باختی هم قرار . بعدا معلوم میشه .
Iran, Islamic Republic of
22:28 - 1398/01/24
اون تعداد کمی از آبی ها که میگن دایی به پرسپولیس راه داده چرا قلعه نویی به شما راه داد اصلا چرا خود استقلال به پرسپولیس راه داد و گل خورد! پس باید این حرفای مفت را رها کرد تازه دایی همیشه برای برد میاد تو زمین منتها زور تیمش به انگیزه های پرسپولیس نرسید و این چیز عجیبی نیست!!
پاسخ ها
کاربر قدیمی
Colombia
۰۷:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۵
دوست خوبم ، امروز هر خبری که راجب پرسپولیس بود ، ی عده اومده بودند و کامنت گذاشته بودند و زمین و زمان رو به هم دوخته بودند ، توجه نکن ، از درد به خودشون می پیچند و هزیون میگن ، کم محلی از صدتا چوب بدتره
Iran, Islamic Republic of
22:34 - 1398/01/24
خاک بر سر دایی که اجازه میده معین عباسیان زیر لباسش تیشرت آبی بپوشه . بی تعصب و بی غیرت تر از علی دایی نیست
France
22:48 - 1398/01/24
اقای دایی واقعا چطوری چهار مدافع تو ایستادن ی نفر یو اشگی گل زد
Iran, Islamic Republic of
22:50 - 1398/01/24
دایی گل محمدی ومربی عسلويه براحتی به لنگیها امتیاز دادند وبهترن بازیهایشان تا حد مرگ جلوی تیمهای دیگر بازی میکنند
Iran, Islamic Republic of
23:26 - 1398/01/24
از علی دایی وتاتار وگل محمدی جز غش کردن به سمت پرس پول ایس انتظاری نبست اگه زنوزی مدیرعامل سایپا بود کل خز دفاع رویکسال حبس میکرد وعلیاری را اعدام.
Iran, Islamic Republic of
23:56 - 1398/01/24
عوضی فقط جلو استقلال شیر میشه با اون گل محمدی کثیف خاک برسرا به لنگ که میرسن دروازشونو گاراژ میکنن
Iran, Islamic Republic of
01:01 - 1398/01/25
آقای دایی طفره نرو این دفایی که من دیدم مثل روز روشن به لنگیا بفرما میزد
United Arab Emirates
02:15 - 1398/01/25
شما به من بگید که کدوم بازی دایی به داوری اعتراض نداشته!!!! کلا همه اشتباه میکنن جز این آقا!!!!
Iran, Islamic Republic of
02:17 - 1398/01/25
تو گفتی و ما باور کردیم. کسی که سابقه کارت به کارت داره، محال ممکنه به لنگ وا نده
Iran, Islamic Republic of
13:57 - 1398/01/25
از واریز پول از طرف پرسپولیس به حساب علی دایی اونم یک روز به مانده به بازی پرسپولیس و سایپا همه چیز معلومه .خدا عاقبت ما رو با این فوتبال کثیف به خیر کنه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج