کنایه سیمئونه به بارسلونا و رئال مادرید
۸۵۱۸۲۸
۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۳
۴۵۱۸ 
سرمربی اتلتیکو مادرید به وابسته بودن تیم‌های بارسلونا و رئال مادرید به ستاره‌هایشان کنایه زد.

ایسنا: به نقل از آس، اتلتیکومادرید شنبه شب در هفته سی و دوم لالیگا با دو گل، سلتاویگو را شکست داد. دیگو سیمئونه پس از بازی گفت: تلاش تا آخرین نفس اهمیت زیادی دارد. تیم ما مانند همیشه جنگندگی خود را نشان داده است.

در این دیدار یان اوبلاک با مهارهایش و آنتوان گریزمان با گلزنی درخشیدند. سرمربی آرژانتینی درباره اتلتیکوی بدون اوبلاک و گریزمان اظهار کرد: همان اتفاقی که برای بارسا بدون مارک آندره تراشتگن و لیونل مسی می‌افتد یا همان شرایطی که مادرید بدون کریستیانو رونالدو داشت.

سرمربی اتلتیکومادرید در ادامه گفت: گریزمان یک گل فوق‌العاده به ثمر رساند. خوشحال هستم چون دوست دارد در ضربات آزاد بهتر شود. او یکی از کاپیتان‌های تیم ماست و از بودن در مادرید خشنود است. او برای تیم بازیکن خیلی مهمی محسوب می‌شود و به جدایی از اتلتیکو فکر نمی‌کند.

سیمئونه به عملکرد اوبلاک اشاره کرد و گفت: او بهترین دروازه‌بان جهان است. شانس این را داشتیم که اتلتیکو را برای بازی انتخاب کرد و با ماست. او خیلی بهتر شده و توانست به هدفش برسد. زمان تمدید قراردادش اطلاع رسانی خواهد شد. به نظر می‌رسد او از بودن در اتلتیکو خشنود است.

سرمربی اتلتیکو درباره حفظ جایگاه دوم اظهار کرد: تا پایان تلاش خواهیم کرد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج