شیری: کار پرسپولیس برای قهرمانی تمام نشده
۸۵۲۱۰۶
۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۲
۲۴۰۹ 
مهدی شیری خیلی زود در ترکیب پرسپولیس جا افتاد و با بازی‌های خوب و بی‌حاشیه بودنش محبوب هواداران شد‌.

فرهیختگان: مهدی شیری خیلی زود در ترکیب پرسپولیس جا افتاد و با بازی‌های خوب و بی‌حاشیه بودنش محبوب هواداران شد‌. شیری به دلیل پستی که دارد و با توجه به خواست برانکو به‌طور مداوم در سمت راست سرخ‌پوشان در دفاع و حمله مشارکت می‌کند. این بازیکن خوش‌اخلاق که در بازی‌های گذشته همیشه در ترکیب اصلی قرار داشت به صلاحدید برانکو در بازی مقابل سایپا به میدان نرفت و جایش را به سیامک نعمتی داد که این اتفاق برای خیلی‌ها جای سوال داشت. گفت‌وگو با مهدی شیری را در ادامه می‌خوانید.

از بازی با سایپا بگو، چطور بود؟!

بازی خیلی خوبی بود، پرسپولیس در این بازی شخصیت بالای تیمی‌اش را نشان داد و این مهم را ثابت کرد.

گل دقایق ابتدایی، هواداران را نگران کرده بود اما خیلی زود به بازی برگشتید.

دقیقا همین‌طور است. دریافت آن گل کار ما را در دقایق ابتدایی سخت کرد اما بشار با یک گل به‌موقع به ما کمک کرد و در ادامه با تجربه بچه‌ها خدا را شکر که پیروزی مهمی را به دست آوردیم.

برخلاف پیش‌بینی‌ها در این بازی در ترکیب اصلی قرار نگرفتی. دلیل خاصی داشت؟

مهم بازی کردن من نیست، مهم موفقیت تیم است. این تشخیص برانکو است که چه بازیکنی بازی کند‌. هروقت ایشان بگوید مثل سرباز در خدمت تیم هستم‌ و هیچ مشکلی ندارم.

با این حال به نظر می‌رسد کم‌کم به آمادگی‌ای که مدنظرت بود، رسیدی؟!

بله، با شرایط بازی در تیم بزرگ پرسپولیس کنار آمدن دشوار است. طبیعی هم بود، زمان می‌برد تا جا بیفتم . رفته‌رفته با جو آشنا شدم و در ادامه امیدوارم بتوانم خواسته‌های مربیان و هواداران را برآورده کنم.

دیگر بازیکنان هم برای رسیدن به شرایط بازی در پرسپولیس به تو کمک کردند؟

بله، به‌خصوص آقاسید که بزرگ همه ماست. بازی کردن در کنار آقاسید برای من افتخار بزرگی است. ایشان و دیگر بچه‌ها کمک کردند تا راه بیفتم.

در صدر اختلاف ایجاد کردید و حالا باید در اصفهان به مصاف ذوب‌آهن اوج گرفته بروید. بازی را چطور می‌بینی؟

ذوب‌آهن نتایج خوبی گرفته و تیم قابل احترامی است. با این حال ما به اصفهان می‌رویم و تلاش می‌کنیم تا برنده از زمین خارج‌ شویم.

فکر می‌کنی 5 امتیاز اختلاف، حاشیه امنیت خوبی برای قهرمانی است؟

اصلا این‌طور نیست، کارمان تمام نشده است. ما به نتایج سایر تیم‌ها نگاه نمی‌کنیم، فقط سعی می‌کنیم در بازی‌های پیش روی خود نتایج لازم را بگیریم. ان‌شاءالله تا پایان بازی‌ها با قدرت پیش می‌رویم.

وضعیت تیم در لیگ قهرمانان آسیا را چطور ارزیابی می‌کنی. آیا شانس صعود دارید؟

در این بازی‌ها با برد خوب مقابل الاهلی به لحاظ جدولی اوضاع بهتری پیدا کردیم و قطعا شانس صعود داریم. اما الان هدف‌مان بازی در لیگ است و بعد از بازی با ذوب‌آهن به الاهلی فکر می‌کنیم.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج