زنوزی: عامل کلین‌شیت‌ها فقط فروزان نیست
۸۵۲۱۷۶
۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۲
۴۰۵۵ 
مالک باشگاه تراکتورسازی با بیان اینکه روز گذشته در ارتباط با موضوع محسن فروزان در کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال حاضر شده است، گفت: سال آینده بازیکنانی بهتر از «اروین» و «کنستانت» را می‌گیریم.

خبرگزاری مهر: محمدرضا زنوزی درباره شرایط تیم تراکتورسازی بعد از باخت به سپیدرود گفت: با کادر فنی و کاپیتان تیم صحبت کردم. آنها وضعیت تیم را عالی توصیف کردند و گفتند شرایط آرمانی داریم. همدلی و همبستگی برای پنج بازی باقیمانده در تیم ایجاد شده است.

مالک باشگاه تراکتورسازی درباره وضعیت محسن فروزان هم تصریح کرد: بعد از بازی با سپیدرود تشخیص دادم اگر فروزان کنار تیم نباشد بهتر است تا کمیته انضباطی باشگاه بررسی‌هایش را انجام بدهد. البته بنده روز یکشنبه به کمیته اخلاق رفتم و با آقای تورک جلسه داشتم. ظاهراً محسن فروزان هم امروز به کمیته اخلاق می‌رود.

زنوزی همچنین درباره کلین شیت ها و گل نخوردن‌های تراکتورسازی در هفت بازی تصریح کرد: یکی، دو روز است راجع به هفت بازی گل نخورده تراکتور صحبت می‌شود. این را فقط به پای دروازه نگذاریم. خط دفاعی ما و تمام بازیکنان باعث شدند کمتر به دروازه فشار بیاید. اینها دارد نادیده گرفته می‌شود از طرف بعضی خودی‌ها و غیر خودی‌ها.

وی ادامه داد: این موضوعات باید مدنظر قرار بگیرد که وقتی همه کلین شیت ها را به پای دروازه بان می‌نویسیم، زحمات سایر بازیکنان و کادر فنی را قربانی دروازه بان می‌کنیم. این برای کل تیم سنگین است که بگوییم تمام کلین شیت ها فقط برای دروازه بان است.

مالک باشگاه تراکتورسازی درباره شعارهای که علیه این تیم داده می‌شود، یادآور شد: تمام مستندات را جمع کردیم و به فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی و کمیته اخلاق دادیم تا بررسی کنند. سعی ما این است نگذاریم اجحافی به تراکتورسازی و هوادارانش صورت بگیرد.

زنوزی در پاسخ به سوالی مبنی بر وضعیت بازگشت لی اروین و کنستانت دو بازیکن خارجی تراکتورسازی تاکید کرد: برگشت آنها هنوز منتفی نشده است. قرارداد اروین را به خاطر بی انضباطی و کنستانت را به خاطر آماده نبودن تعلیق کردیم. هزینه‌ای هم پرداخت نمی‌شود تا در آینده نزدیک یا برای بازگشت توافق کنیم و یا این بازیکنان کنار گذاشته شوند. برای سال آینده بهتر از اینها را می‌آوریم.

مالک باشگاه تراکتورسازی در پایان در خصوص تدابیر باشگاه در پنج بازی باقی مانده برای جلوگیری از اشتباهات داوری تاکید کرد: باید بدانیم اشتباه داوری اجتناب ناپذیر است. باید اشتباه عمدی و سهوی را از هم جدا کنیم و سعی کنیم اشتباهات عمدی در بازی‌هایمان انجام نشود. تیم ما طوری بسته شده که نیازی به کمک داور ندارد. حداقل حق تراکتورسازی را نخورند و عادلانه قضاوت کنند. از فدراسیون تقاضای نامشروع و غیر منطقی نداریم. قدرت ما اول به خدا، سپس تماشاگر و بعد به خود تیم است.

انتشار یافته: 17
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:46 - 1398/01/26
اگه عامل کلین شیت ها فروزان نیست . پس عامل گل ها هم فروزان نیست
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
خداییش خوشم میاد هم فروزان هم ترتر و زن نوزی به این خاری افتادن خخخح
کامی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
قربون آدم چیز فهم
Iran, Islamic Republic of
11:06 - 1398/01/26
جناب زنوزی عامل باخت هم فقط فروزان نیست.
Iran, Islamic Republic of
11:12 - 1398/01/26
عامل کلین شیت ها فقط فروزان نیست ولی عامل گل خوردن ها فقط فروزانه!
شما با این طرز فکرت مسی و رونالدو رو هم بخرید بازم بازنده ای
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
کلا اینا جماعت تر تر بیشخصیت هستن چه انتظاری دارید تزشون
Iran, Islamic Republic of
11:12 - 1398/01/26
پس چطور همه گلهای خورده تراکتور تقصیر فروزانه؟با اینکه ازفروزان متنفرم ولی زنوزی زر میزنه
Iran, Islamic Republic of
11:23 - 1398/01/26
قدرت شما اول به خدا نیست ، اول به پولهای بادآورده از جیب ملته که با رانت خواری بدست آوردی آقای زنوزی ، واقعا قانون از کجا آورده ای رو چه وقت در این کشور اجرا می کنند تا ببینیم این آقا که آهنگری داشته ، این همه پول رو از کجا آورده
Iran, Islamic Republic of
12:50 - 1398/01/26
برو بابا چرت پرت نگو حرف مفت میزنی کل بلشگاه باید گل کرفت
Iran, Islamic Republic of
12:50 - 1398/01/26
شماها وطن فروش هستین بهتره از لیگ حذف بشین
وطن فرپشها
پاسخ ها
بوشهر خشت
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
واقعا خاک برسر چنین فدراسیونی که چنین افراد خائنی دارن تیم داری میکنن تمام دروازبانها اشتباه میکنند ،، نباید آبرو مردم راببرند،، کثافت بیشعور تا کی با آبرو مردم بازی میکنی.
Iran, Islamic Republic of
13:09 - 1398/01/26
من نمیدونم چرا تبریزی‌های عزیز کاری نمی‌کنند تا تراکتور محبوب همه مردم باشه، نه فقط ترکها.
یه احساس بدی انسان نسبت به تراکتور داره. من استقلالی هستم ولی واقعا نسبت به پرسپولیس اینجور حس بدی ندارم که به تراکتور دارم.

تبریزی‌ها و ترکهای عزیز جوری رفتار می‌کنند انگار تراکتور یه تافته جدا بافته است
Iran, Islamic Republic of
16:56 - 1398/01/26
عامل کلین شیت فقط فروزان نیست اما عامل باختتون فقط فروزانه دفاعها و مهاجمانتون چی بودن تو این بازی
Iran, Islamic Republic of
19:35 - 1398/01/26
این کاملا درست و منطقی هستش که نه عامل کلین شیت ها فقط دروازه بان هستش و نه همه گلهایی که خورده
Iran, Islamic Republic of
21:42 - 1398/01/26
این فحش ها و سرو صداهایی که از طرف هوادارای بی،شخصیت و بی،شعور پیروزی انجام میشه فقط یک نشانه دارد اینکه تراکتور بزرگ شده و بزرگ بوده.....
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۷
فحاشی رو شما شروع کردید جز با پول وامهای زنوزی هم هیچی نیستید
کاربر قدیمی
Colombia
۲۰:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۸
همین که توی یک شهر دو تیم لیگ برتری هستند و هر دو هم برای یک نفر است ، دلیل کافی بر اجحاف است و یادمان نرود ، عادل هم به این موضوع اشاره کرد و امروز نیست!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج